Pradinis Metraštis 2016-09-02 Lieporių gimnazistai – diskusijos „Šiaulių tapatybė: Saulės Žemė ar vartai į Šiaurę?” dalyviai

2016-09-02 Lieporių gimnazistai – diskusijos „Šiaulių tapatybė: Saulės Žemė ar vartai į Šiaurę?” dalyviai

: admin

Lieporių gimnazistai, kaip ir visa miesto bendruomenė, prisijungė prie renginių, skirtų Šiaulių miesto 780 metų jubiliejui paminėti. Abiturientai ir jų mokytojos Irena Dagienė ir Nijolė Rudienė dalyvavo diskusijoje, vykusioje Šiaulių fotografijos muziejuje, ,,Šiaulių tapatybė: Saulės Žemė ar vartai į Šiaurę“, kurioje verslininkai, politikai, muziejininkai, istorikai, gimnazistai, mokytojai, menininkai sprendė Šiaulių miesto tapatybės indentifikavimo klausimą.
Diskusiją inicijavo, padėjo organizuoti ir vedė Luka Lesauskaitė, šiaulietė, Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto magistrantė, pilietinio projekto „Aš už Lietuvą” koordinatorė. Diskusijos moderatorius – prof. Alfredas Bumblauskas, Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto profesorius, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas. Pasak gimnazistų, tokia netradicinė pamoka praplečia akiratį, leidžia įdomiau ir savičiau pažvelgti į gimtojo miesto istoriją.

Galbūt Jus sudomins

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku