Pradinis Metraštis Lieporių gimnazistams – miuziklas apie ežiukus

Lieporių gimnazistams – miuziklas apie ežiukus

: admin

Lieporių gimnazijos Menininkų suolelis yra subūręs gabius ir talentingus gimnazistus, kurie ir piešia, ir groja, ir dainuoja. Nuolat rengiami jų pasirodymai, atidaromos kūrybos parodos. Mokinius buria, padeda atsiskleisti jų talentams fizikos mokytojas Virginijus Kukulskis.

Kiekvienais metais mokiniai stato spektaklį, kurį mokytojas ir režisuoja. Šiemet išvydome miuziklo ,,Ežiukai Ku – Ku“ premjerą. Spektaklyje, kuriame jautriai ir subtiliai vaizduojamas gyvūnų pasaulis, buvo metaforiškai kalbama apie egzistencines – meilės ir tikėjimo – problemas. Reikia paminėti, kad spektaklyje vaidino daugiausia pirmų- antrų gimnazinių klasių mokiniai. Jie labai džiaugėsi galėdami vaidinti scenoje, dainuoti. Daugelis iš viso pirmą kartą lipo į sceną. Viena iš tokių – antrokė Eva, kuri sako, kad visada norėjusi vaidinti, bet nedrįsusi. Tik gavusi mokytojo padrąsinimą išdrįso ir dabar labai džiaugiasi, kad kūryba, komandinis darbas subūrė visus tarsi į šeimą. Miuzikle vaidino bei dainavo ir mokytojai – fizikos mokytojas R. Pozniakovas bei pats režisierius V. Kukulskis.

Paklausus mokytojo, kas jį inspiruoja imtis režisieriaus veiklos, jis vienareikšmiškai atsako – mokiniai. Patys vaikai nori vaidinti, kurti – ir tai yra labai smagu. Kūryba atskleidžia žmogų, stiprina jį dvasiškai ir ugdo asmenybę.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A.Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku