Pradinis Erasmus+ Projekto “A Contemporary look to 20th century Europe” dayviai Lieporių gimnazijoje

Projekto “A Contemporary look to 20th century Europe” dayviai Lieporių gimnazijoje

: admin

Lieporių gimnazijoje vyko ,,Erasmus +” projekto “A Contemporary look to 20th century Europe” mokytojų ir mokinių užsiėmimai. Projekto tikslas – susipažinti su Europos šalių istorija gyvai, tobulinti anglų kalbos vartojimo, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, palyginant senas ir naujas šeimų, vietų, įvykių, papročių, kostiumų nuotraukas.

Gimnazijoje viešėjo svečiai iš Ispanijos (projekto koordinatoriai) ir partneriai iš Vokietijos bei Kipro. Mokytojai ir mokiniai susipažino su gimnazija, jos tradicijomis. Projekto dalyviai pamokose, kurias vedė mūsų gimnazijos mokytojai, mokėsi lietuvių kalbos, istorijos, tobulino IT įgūdžius, lavino meninius gebėjimus lipdydami iš molio, tapydami ant šilko. Komunikacinius gebėjimus tiek užsienio šalių atstovai, tiek mūsų gimnazistai ugdė anglų kalba pristatydami atliktus namų darbus. Svečiai dalyvavo gimnazijoje organizuotoje šventėje, grojant kapelai ,,Seni pažįstami“ linksmai šoko tautinius šokius, klausėsi ir lietuviškų dainų ir bandė patys dainuoti, ragavo lietuviškų patiekalų.

Projekto dalyviams organizuotos ekskursijos po Šiaulius, Vilnių, Klaipėdą, Palangą, aplankytas Kryžių kalnas. Šiaulių fotografijos muziejuje susipažino ne tik su muziejaus, bet ir su viso miesto istorija, nuotraukų gaminimo būdais ir kitomis fotografijos meno įdomybėmis. Pajūryje svečiams įspūdį paliko gintaras ir iš jo liaudies menininkų rankomis sukurti gaminiai. Sužavėjo ir rudens spalvose paskendęs Vilnius- ekskursijos praplėtė užsieniečių geografijos žinias, o gimnazistai, pasakodami apie šalį, tobulino praktinius anglų kalbos vartojimo įgūdžius. Pedagogai įgytą patirtį panaudos pamokose.
Projektas finansuojamas Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšomis.

Rita Norkutė, Aida Šliažienė, Lieporių gimnazijos mokytojos

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku