Pradinis Metraštis Relations between nations are too important to be left to governments alone

Relations between nations are too important to be left to governments alone

: admin

Tokią nelengvą, bet įdomią temą anglų kalba pristatė Lieporių gimnazijos oratoriai pirmąją vasario dieną. Jau tradicija tapusio oratorių konkurso dalyvių buvo nedaug, bet jie buvo jau nugalėtojai, kadangi patiems reikėjo paruošti 5 minučių kalbą ir ją pristatyti vertinimo komisijai, kurią sudarė mokytojos Irmina Petrauskienė, Žana Braslauskienė, Aistė Bosienė. Visus dalyvius pasveikino šio konkurso iniciatorius mokytojas Mindaugas Dambrauskas, išreikšdamas pagarbą tiems, kurie nugalėjo save, nepabijojo prieš auditoriją išsakyti savo mintis ugdydami pasitikėjimo savimi savybę bei pilietiškumo kompetenciją.

Oratoriai Domas Visockas, Agnė Gakštytė, Žygimantas Matulas, Toma Juškaitė bei Eva Martinkutė ne tik sakė savo paruoštas kalbas, bet ir atsakinėjo į mokytojų klausimus. Nugalėtoja išrinkta Toma Juškaitė (3A), kuri atstovaus gimnazijai respublikiniame oratorių konkurse Klaipėdos LCC universitete kovo 10d. Tačiau ir kiti dalyviai taip pat pasirodė puikiai ir visų ruoštos kalbos buvo išskirtinės. Džiaugiamės, kad mūsų gimnazijoje yra tokių akademiškų bei motyvuotų mokinių.
Labai smagu, kad jau antrus metus tęsiasi bendradarbiavimas su knygynu Krisostomus, kuris rėmė šį konkursą . Visi dalyviai bei juos ruošę mokytojai buvo apdovanoti puikiomis dovanomis, tarp kurių ir knygos anglų kalba.
Iki susitikimo kitais metais!

Anglų k. mokytoja Žana Braslauskienė

Galbūt Jus sudomins

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku