Pradinis Metraštis Švenčiame LAISVĘ!

Švenčiame LAISVĘ!

: admin

Kovo 11-ąją sukako 33 metai, kai buvo pasirašytas nepriklausomos Lietuvos istorijai svarbiausias dokumentas – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo aktas. Šią svarbią šventę Lieporių gimnazistai paminėjo šokdami ir dainuodami.

Jau tapo tradicija, kad šią dieną ir mokiniai, ir mokytojai puošiasi tautiniais drabužiais, dabinasi tautine atributika. Mokytojai veda integruotas pamokas, kurių metu prisimenama garbinga Lietuvos istorija ir asmenybės, dirbusios, kovojusios ir net gyvybes dėl tėvynės laisvės paaukojusios.

Šventiniame susibūrime sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė, kuri sakė, jog širdyje visada ,,nešiojasi“ Lietuvą, to ir linkėjo visiems. Susirinkusiems dainavo mokytojas Mykolas Dankis ir Gustė Kazlauskaitė ,,,Agotėlę“ šoko mokytojo Algimanto Arlausko šokėjėliai, o ,,Transkvero“ ritmu jau sukosi visa bendruomenė.

Žodžius Lietuvai skyrė kiekviena mokytojų metodinė grupė, šventiškai pasipuošę ,,Misijos- Pilietis“ dalyviai, gimnazijaos skautai bei visi norintys.

Mes švenčiame LAISVĘ !!!

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku