Pradinis Metraštis Virginijus Kukulskis – 2018 metų mokytojas!

Virginijus Kukulskis – 2018 metų mokytojas!

: admin

Fizikos mokytojas metodininkas Virginijus Kukulskis yra aktyvus ir iniciatyvus Lieporių gimnazijos bendruomenės narys. Pedagogas savanoriškai rašo scenarijus ir su gimnazistais kiekvienais metais pastato po spektaklį, kurį rodo gimnazijos ir asocijuotų mokyklų bendruomenėms (,,Plėšikas Hocenplocas“, ,,Kaip asiliukas laimės ieškojo“, ,,Don Kichotas“, ,,Išsaugosime uniformas ateities kartoms“). Paskutinis jo darbas- mokytojo dieną pristatytas spektaklis ,,Untanėlio pamokos“.

Mokytojas V.Kukulskis yra talentinga kūrybiška asmenybė – jis pats tapo paveikslus, kuriais puošia gimnazijos erdves, jo iniciatyva įrengtos laisvalaikio erdvės mokiniams. Jis savanoriškai rengia parodas, rūpinasi gimnazijos galerija, kurioje eksponuojami ne tik Lieporių , bet ir asocijuotų mokyklų mokinių dailės bei foto darbai. Jo iniciatyva vyksta koncertai prie gimnazijos fojė įrengto Menininkų suolelio.

Mokytojas V.Kukulskis vadovauja gimnazijos įvaizdžio kūrimo grupei. Jis siūlo idėjas kuriant ugdymo įstaigos interjerą ir tiesiogiai prisideda jį puošiant. Mokytojas vadovauja neformalaus moksleivių ugdymo mokyklai ,,Sėkmės gimnazisto mokykla“, nuolat palaiko ryšį su gimnaziją baigusiais ir užsienyje studijuojančiais moksleiviais, savo iniciatyva renka apie juos medžiagą, organizuoja jų susitikimus su mokyklos bendruomene. Be to, jis kuruoja jaunųjų fizikų mokyklą prie Šiaulių universiteto ,,Fotonas“.

Mokytojas V.Kukulskis yra mylimas ir gerbiamas mokinių, tėvų, kolegų. Jis kasmet veda atviras pamokas tėvams, mokytojams, progines pamokas abiturientams, integruotas pamokas su kitų dalykų mokytojais.
Lieporių gimnazijos fizikos mokytojas metodininkas V.Kukulskis yra aktyvus ir iniciatyvus savanoriškoje švietėjiškoje veikloje, kuri reikšminga ne tik gimnazijos bendruomenei, bet ir miesto visuomenei. Džiaugiamės kolegos sėkme ir didžiuojamės!

Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku