Pradinis Ugdymas Forumas „Prancūzų kalba darbui ir karjerai“

Forumas „Prancūzų kalba darbui ir karjerai“

: admin

2021 metų lapkričio 16 d., Vytauto Didžiojo universiteto Mažojoje salėje vyko Prancūzų instituto Lietuvoje ir VDU organizuotas forumas „Prancūzų kalba – darbui ir karjerai“. Hibridinis renginys vyko Vytauto Didžiojo universitete Kaune ir buvo transliuojamas VDU „YouTube“ kanale.

Renginyje dalyvavo Šiaulių Didždvario, Janonio gimnazijų bei Jovaro ir Romuvos progimnazijų moksleiviai.
Nuo 2017 metų organizuojamas mokinių, studentų, švietimo darbuotojų ir verslo atstovų forumas skirtas kartu diskutuoti apie kalbų kompetencijų pokyčius darbo rinkoje ir prancūzakalbių darbuotojų poreikį.

Net 80 procentų įmonių teigia, kad joms reikalingi užsienio kalba kalbantys darbuotojai. Prancūzų kalba yra trečia verslo kalba pasaulyje, ar reikia jos mokytis Lietuvoje? Forume „Prancūzų kalba – darbui ir karjerai“ švietimo darbuotojai, verslo įmonės ir būsimieji specialistai dalyvavo diskusijoje, ar prancūzų kalba yra ta kompetencija, kuri suteikia darbuotojui pranašumą darbo rinkoje.

Įmonių darbuotojai, pasitelkę netgi kolegas, dirbančius užsienyje, nuotaikingai pasakojo, kokių pareigybių darbuotojams reikalinga prancūzų kalba, kaip prancūzų kalbos mokėjimas palengvina bendravimą ir sukuria didesnes galimybes karjerai. Į startuolius investuojančios „70V“ darbuotojų paieškos vadovas Aivaras Rastenis pripažino, kad vien kelių kalbų mokėjimas startuolių įmonėse suteikia neribotas galimybes įgyti patirties ir uždirbti iki 35% daugiau. UAB „Trelo“ kviečia lietuvius ne tik aktyviai naudoti prancūzų kalbą, bet ir gyventi Prancūzijoje.

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku