Pradinis Erasmus+ “Erasmus+’ projekto “EsPeer” nuotolinis

“Erasmus+’ projekto “EsPeer” nuotolinis

: admin

Birželio 7-12 d. Lieporių gimnazijos “Ersamus+” projekto “EsPeer” dalyviai -projekto koordinatorė mokytoja S.Šernaitė, ugdymo skyriaus vedėja R.Šteimantienė , socialinė pedagogė I.Baltrušaitienė –Šablinskienė bei mokiniai T. Anilionytė, K.Lemežytė, E.Meškauskas, V.Petkus ir R.Valiulis- vykdė projekto mokymo ir mokymosi veiklas. Projektinį susitikimą organizavo projekto partneriai is Stambulo mokyklos nuotoliniu būdu , paskelbus CORONA-19 viruso panpidemijos karantiną.

Veiklos vyko visą savaitę. Susitikme taip pat dalyvavo mokyklos partnerės iš Belgijos, Graikijos ir Rumunijos. Mokiniai pristatė savo šalį, miestą ir mokyklą. Susitikimo tema” Mokymasis ir mokymas naudojant projektinio darbo metodą”. Mokiniai pristatė projektus, kurie iliustravo šio metodo naudojimą mokyklose. Lieporių gimnazijos mokinė T.Anilionytė pristatė metinį projektą “Kurtuvėnų etnografinio ansamblio “Kurtuovė” istorija”. Trumpalaikio projekto pavyzdys- video filmas apie draugystės apyrankės pynimą , kurį pristatė R. Valiulis. Filmo kūrime dalyvavo mokytojai ir mokiniai.

Kita užduotis ir projekto veiklos produktas-plakatai ir pristatymai apie šalių dalyvių kultūrą, siekiant atskleisti jų savitumą. Mokiniai dirbo mišriose grupėse ir pristatė savo darbus visiems dalyviams. Rezultatas buvo puikus. Kiekviena grupė dirbo kūrybiškai, pademonstravo , kaip įdomiai ir įvairiai galima atlikti užduotį žvelgiant į ją įvairiais aspektais. Grupės parodė savo šalių ypatumus per muzikos instrumentus, maistą , sportą ir muziką. Buvo sukurti net eilėraščiai apie savo šalį. Tai lyg ir karūnavo viso projekto darbo rezultatus ir pasiektus tikslus.

 

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku