Pradinis Erasmus+ Europos kalbų diena 2020. Netradicinė kalbų pamoka-protmūšis

Europos kalbų diena 2020. Netradicinė kalbų pamoka-protmūšis

: admin

Rugsėjo 26 dieną Lieporių gimnaziją paminėjo Europos kalbų dieną. Kadangi Microsoft Teams platforma yra skirta įvairiai veiklai vykdyti, tai šiemet ,,Erasmus+“ projekto „KEY COMPETENCES FOR A LIFELONG LEARNING – KECO-4-ALL” dalyviai Lietuvoje prasmingai pažymėjo Europos kalbų dieną šioje virtualioje mokymo(si) aplinkoje. Tą dieną siekėme puoselėti ir turtinti Europos kalbų ir kultūrų lobyną, skatinti daugiakalbystę bei motyvuoti europiečius mokytis kalbų.

Gimnazistai sudalyvavo netradicinėje kalbos pamokoje – protmūšyje. Klausimynas buvo pateiktas lietuvių bei anglų kalbomis tam, kad šalys partnerės galėtų palyginti abiejų kalbų skambesį. Didžiausio susidomėjimo sulaukė muzikiniai klausimai, kurie skatino mokinius prisiminti kitas kalbas. Visos projekte dalyvaujančios šalys vykdė skirtingas veiklas, susijusias su Europos kalbų diena. Rezultatų apibendrinimas bus pateikiamas eTwinning platformoje, kuri yra šio projekto pagrindinė virtuali bendravimo aplinka.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai pagal ,,Erasmus+“ KA2 Programą.

Ingrida Railienė, projekto koordinatorė, Lieporių gimnazijos mokytoja

Straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame esančios informacijos pateikimą ir naudojimą.

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku