Pradinis Erasmus+ Lieporių gimnazijoje – Europos šeima

Lieporių gimnazijoje – Europos šeima

: admin

Lieporių gimnazija kartu su partneriais iš Ispanijos, Graikijos ir Lenkijos dalyvauja tarptautiniame ,,Erasmus+“ projekte ,,The Family We Call Europe“. Pagrindiniai projekto tikslai – gilinti žinias apie ES, ugdyti ir didinti toleranciją, išsiaiškinti bendrus siejančius dalykus bei pristatyti savo unikalumą. Nors veiklos vyksta dar tik kelis mėnesius, bet nuveikta iš tiesų nemažai. Jau įvyko projekto logotipo konkursas, organizuotos internetinės konferencijos Mystery Skype žaidimai su šalimis projekto partnerėmis. Moksleiviai plačiau susipažins ir su minėtų šalių kultūra – dalyvaudama eTwinning projekte kiekviena šalis pristato po septynis tautinius kostiumus – jų istoriją, fotografijas. Dalyvaudami projekto veikloje gimnazistai ne tik tobulina komunikavimo užsienio kalba įgūdžius, nes tenka bendrauti su partneriais iš kitų šalių, susiranda naujų draugų, bet ir turi galimybę parodyti visus savo gebėjimus IT srityje – kiekvieną savaitę pildo bendrą internetinį dienoraštį, kuriame pateikia įdomiausius faktus apie savo šalį, miestą, mokyklą, paaiškina savo kalbos žodžius. Be to, mokiniai žiūrėjo filmuotą medžiagą apie saugų interneto naudojimą ir sukėlė asmeninę nuomonę ir pastebėjimus į interneto ,,sieną“.

Projekto dalyvių įgyta patirtis bus naudinga vykdant įvairias veiklas gimnazijoje bei vedant integruotas pamokas – mokytojai projekto koordinatorių susitikime Lenkijoje dalyvavo integruotų pamokų mokymuose, iš kurių parsivežė idėjų pamokoms, bei kūrė integruotų pamokų planus, kurie bus paskelbti šio projekto tinklapyje. Taigi praplėstas akiratis tiek mokytoją, tiek mokinį daro globalesnį, kūrybiškesnį, tolerantiškesnį.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai pagal ,,Erasmus+“ KA2 Programą. Straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame esančios informacijos pateikimą ir naudojimą.
Sigita Valuckienė, projekto koordinatorė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku