Pradinis Metraštis Garsiniai skaitymai savanorystės pagrindu

Garsiniai skaitymai savanorystės pagrindu

: admin

Skaitymo nauda ankstyvoje vaikystėje nenuginčijama. Tai patvirtina ir viena iš LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos numatytų strateginių 2019–2021 m. įgyvendinimo programų- ugdyti skaitymo įgūdžius. Knygų skaitymas iš tiesų padeda išmokti ir atrasti naujų dalykų, skatina tobulėti ir mąstyti. Vienas iš būdų sudominti vaikus pamilti knygą – tai skaityti jas garsiai, nes vaikai labai mėgsta, kai jiems yra skaitoma.

Sausio 14 d. Lieporių gimnazijos IF klasės mokiniai Gabija Vilkaitė, Fausta Jankutė, Margarita Montrimaitė ir Symantas Savickas kartu su auklėtoja atvyko į Dainų progimnaziją, kur patiems mažiausiems, priešmokyklinio ugdymo grupės vaikams, skaitė po pasirinktą pasaką.

Mažieji klausytojai išgirdo H. K. Anderseno „Karalaitę ant žirnio“, brolių Grimų „Raudonkepuraitę“, lietuvių liaudies pasakas „Dangus griūva“, „Lekiantis laivas“ ar dar mažai kam girdėtą „Baikštus vabalėlis“.

Laikas neprailgo. Mažiesiems klausytojams išgirsti, kaip pasakos skaitomos jų didžiųjų draugų, buvo labai įdomu, todėl mielai laukia dar ateinančių, ką šie ir pažadėjo padaryti – ateiti kitą savaitę.

IF klasės auklėtoja, Ingrida Railienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku