Pradinis Erasmus+ Tarptautinio ,,Erasmus+“ projekto „STEAMulation for students“ dalyvių veiklos Turkijoje

Tarptautinio ,,Erasmus+“ projekto „STEAMulation for students“ dalyvių veiklos Turkijoje

: admin

Kovo 5-11 dienomis tarptautinio ,,Erasmus+“ projekto „STEAMulation for students“ dalyviai iš Šiaulių Lieporių gimnazijos lankėsi Turkijos Izmiro mieste ir tobulino STEAM krypties kompetencijas.

Projekto partneriai iš Rumunijos, Ispanijos, Portugalijos ir Lietuvos šio susitikimo metu dalyvavo įvairiose veiklose. Dalyviai daug įdomaus sužinojo tyrinėdami periskopą ir išbandydami jo galimybes. Teko gaminti ir šviesoforą bei rimtai pamąstyti, kaip jį reguliuoti, kad būtų išvengta transporto kamščių. Labai naudingi buvo robotikos užsiėmimai, kuriuose mokiniai gilino IT kompetencijas, ugdė kritinį mąstymą bei susipažino su kitais šiuolaikinių technologijų privalumais.

Kūrybinius gebėjimus projekto dalyviai realizavo meninėje veikloje – tapė paveikslus Turkijoje populiaria Ebru technika, dėl kurios netikėto efekto kiekvienas gali pasijusti tikru menininku. Projekto dalyviams organizuota ekskursija po Izmirą – buvusį istorinį miestą, kuris iki šių dienų įdomus ne tik kaip kultūriškai ir ekonomiškai dinamiškas miestas, bet ir įdomus besidomintiems senosiomis civilizacijomis, istorija.

Projekto partneriai iš įvairių šalių dalinosi patirtimi, idėjomis bei įvairiomis naujomis užduočių atlikimo technikomis. Vertinga tarptautinė patirtis, įgyta dalyvaujant projekto veiklose, leidžia ugdymo procesą kaskart daryti patrauklesnį, įdomesnį, be to, padeda skatinti motyvaciją. Dienos, praleistos atliekant įvairias užduotis, suteikė daug teigiamų emocijų, kurias projekto dalyviai parsivežė namo. Žinoma, susirasta ir naujų draugų, patobulinti komunikavimo užsienio kalba įgūdžiai. Projekto patirtis padės realizuoti ir atlikti naudingas STEAM užduotis toliau tęsiant projekto „Steamulation for students“ integraciją ir įgyvendinimą ugdymo procese.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai pagal ,,Erasmus+“ KA2 Programą. Straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame esančios informacijos pateikimą ir naudojimą.

Reda Šteimantienė, projekto koordinatorė

 

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku