Pradinis Mes jais didžiuojamės Gustė Valantinavičiūtė – dirba LNK žinių tarnyboje, naujienų reporterė.

Gustė Valantinavičiūtė – dirba LNK žinių tarnyboje, naujienų reporterė.

: admin

Baigiau Lieporių gimnaziją 2019 metais. Mano auklėtoja — matematikos mokytoja Zita Mačiulienė. Gal meilės matematikai taip ir nepajutau, bet ji išmokė mane nebijoti matematikos, labiau tikėti savo jėgomis, netingėti dirbti. Geriausi prisiminimai su auklėtoja pas ją namuose, kai ji sirgo, o mes ateidavome su pyragais paplepėti, pasiguosti ir, žinoma, mokytis matematikos.

Apie studijas

 Mokykloje galvojau apie medicinos studijas. O  nutiko taip, kad studijuoju Vilniaus universitete, komunikacijos fakultete žurnalistiką. Esu trečiame kurse, o žiniasklaidoje dirbu nuo pirmo kurso. Visada sakiau, kad ši specialybė pasirinko mane, nes svajojau gydyti žmones, o ne juos kalbinti. Tačiau dabar džiaugiuosi, nes kasdien vyksta kas nors naujo, nėra rutinos. Tiesa, universitete būnu retai, darbas atima visą laiką. Bet nesigailiu, nes naudingiausi metai studijų prasme buvo antrame kurse. Tada gavau politikos, teisės, verslo vadybos, propagandos, tyrimų žurnalistikos pagrindus, o dabar viską, ko reikia, gaunu dirbdama.

Prisiminimai apie mokyklos mokytojus

Neseniai sveikinau mokytoją Sandrą Puzarienę su gimtadieniu ir pagalvojau, kad pasiilgstu jos pamokų, kai ji mums deklamuodavo eilėraščius, ilgiuosi auklėtojos klasės valandėlių, šokių pamokų. Kaip matote, ilgiuosi visko, kas buvo susiję ne tik su mokslu. Nes mokslai svarbu, bet, praėjus egzaminams, jie pasimiršta ir tada lieka svarbu tik jaukūs prisiminimai apie draugus, mokytojus.

Pomėgiai mokykloje ir dabar

Mokykloje labiausiai atsidavusi buvau lengvajai atletikai, nes, kad ir kaip keista, fizinis nuovargis mane darydavo laimingą, o ir pati jutausi stipresnė, ištvermingesnė, sveikesnė. Dabar daug laiko sportui nėra, nors kartais po darbų su draugu nueiname į sporto klubą.

Vieno pokalbio metu buvęs Seimo Pirmininkas ir televizijos veidas Arūnas Valinskas sakė:, „Būna ir nekalbadienių, ir nelovadienių, bet jeigu dienos pabaigoje džiaugiesi, televizija — tau.“ Tad dabar mano darbas ir yra mano pomėgis, nors ir ne visada juo džiaugiuosi. Bet žinau, kad kol kas geriau nerasiu, nes dar yra begalė dalykų, kuriuos turiu išmokti.

Tiesa, pagrindinis pomėgis — kelionės — išliko ir jam visada randu laiko. Prieš kelis mėnesius buvau Tenerifėje, dabar laukia Paryžius…

Palinkėjimas Lieporių bendruomenei

Gyvuokite, nepraraskite savo tradicijų:

„Agotėlės“, Avangardo šou, išvykų į Dengtiltį, Bendruomenės švenčių, kalėdinių karnavalų… Nepamirškit ir mūsų pakviesti į buvusių abiturientų vakarus… Be linksmybių, tradicijų, juoko, bus ne mokykla, o internatas. O juk Lieporiuose, „ar saulė, ar lietūs, būna smagu“.

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku