Pradinis Metraštis Piršlybos, žvalgybos – dar ne vedybos…

Piršlybos, žvalgybos – dar ne vedybos…

: admin

Lieporių gimnazijos 45 laidos abiturientai mokytojus, tėvelius ir draugus sukvietė į Šimtadienio šventę – liko šimtas dienų iki tos akimirkos, kai gimnazijos simboliu tapusi slyvaitė pabals žiedais ir kelią žymintys kaštonai išskleis savo žvakes, o skambutis paskutinį kartą kvies į klases. Šiemet ji kitokia ir labai laukta – vyksta po ilgesnės pertraukos.

Gimnazijos abiturientai dovanojo spektaklį ,,Piršlybos, žvalgybos – dar ne vedybos“ (režisierė mokytoja Sandra Puzarienė). Jaunieji aktoriai visiems susirinkusiems pristatė gražią istoriją apie meilę, apie jos paieškas įvairiais būdais – ir įprastai, ir išmaniosiomis programėlėmis, ir sporto klube, akį džiugino šokio scenos, širdies kerteles palietė muzikos garsai. Galima pasidžiaugti, kad gimnazistų pasirodymas sulaukė audringų ovacijų-abiturientų vaidinimas ir jaunyste, veržlumu bei energija trykštančios scenos nepaliko abejingų. Pasirodymą pagyvino ir iš abiturientų tėvų sudarytas muzikinis ansamblis, atlikęs trankią polką.

Šiaulių Lieporių gimnazijos direktorė S. Malinauskienė linkėjo abiturientams nebijoti ieškoti savo kelio, užsispyrimo siekiant tikslo, būti veikliems ir niekada nieko neatidėlioti- tik taip galima pasiekti sėkmę. Auklėtojai pristatė nuotaikingą filmuką ir linkėjo likusias šimtą dienų gimnazijoje praleisti prasmingai, išnaudojant visas teikiamas galimybes. Trečiokai parengė filmuką apie tai, ką abiturientai mąsto apie kasdienybę mokykloje, savo ateitį, kas jiems mokykloje mieliausia, ko pasiilgs.

Abiturientų spektaklis apie meilę šiandien įgauna simbolinę prasmę. Pasak vienuolės Viktorijos Voidogaitės, paklaususios savo bičiulių, iš ko jie mokosi mylėti, atsakymų sulaukta pačių įvairiausių – žmonės mylėti mokosi iš įvairių šaltinių – iš dainų, knygų, Evangelijos, stebėdami žmonių santykius, o savąją sampratą pateikia taip: ,,Vakar vienas vaikas man pasiūlė pusę savo obuolio skiltelės. Pasiūlė pasidalyti maža skiltele. Ir aš suvalgiau meilę.“
Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A.Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku