Pradinis Metraštis Akcija, skirta Pasaulinei maisto dienai paminėti

Akcija, skirta Pasaulinei maisto dienai paminėti

: admin

Spalio 16 d. ankstyvą rytą gimnazijoje vyko akcija, skirta Pasaulinei maisto dienai paminėti.

Ši diena minima siekiant informuoti visuomenę apie maisto trūkumo problemą pasaulyje, netinkamą ir nesubalansuotą mitybą bei skurdą. Visuomenė skatinama taupyti gamtinius išteklius, atsisakyti gyvūninės kilmės produktų, keičiant juos augalinės kilmės produktais, taip prisidedant prie visuotinio klimato kaitos problemų sprendimo.

Būrelio ,,Skonio laboratorija” nariai (vad. biologijos mokytoja R. Kaluginienė) kartu su gimnazistais savanoriais pasitiko visus atvykstančius į mokyklą su karšta ir gardžia net trijų rūšių koše, sveikuolių duona, kvapniu obuolių sūriu ir šviežiais obuoliais.

Akcijos metu moksleiviai dalino lankstinukus, kuriuose pateikti jų pačių praktinių darbų metu surinkti faktai apie kenksmingas medžiagas ir priedus bei perteklinį cukrų maisto produktuose, jų žalą organizmui.
Mokytoja-ekspertė Ž. Staškauskienė integruotoje biologijos- technologijų pamokoje su moksleiviais sukūrė plakatą, kuriuo gimnazistai pasipuošė renginio metu.

Mokytojas R. Mikalauskas su komanda pasirūpino nuotaiką keliančiu muzikiniu fonu, sveikatos priežiūros specialistė E. Banevičienė visiems priminė higienos taisykles ir taupymo privalumus.

Tikimės, kad nuo šiol lieporiečiai tikrai pamėgs sveikuolių košes, dažniau įtrauks į savo racioną augalinės kilmės maistą, o parduotuvėse rinksis sveikesnius produktus be sveikatai žalingų E priedų.

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku