Pradinis Metraštis Aš myliu Lietuvą! O Tu?

Aš myliu Lietuvą! O Tu?

: admin

„Aš myliu Lietuvą, o Tu“, – tokiu klausimu Lieporių gimnazijoje prasidėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas. Šiemet sukanka 27 metai, kai buvo pasirašytas nepriklausomos Lietuvos istorijai svarbiausias dokumentas, pažymėjęs priespaudos, pažeminimų, kančių, karų epochos pabaigą ir nepriklausomos valstybės pradžią. Mažutei valstybei tai nauja pradžia, naujos istorijos kūrimo atspirties taškas, naujas kelias.

Bendruomenei sugiedojus ,,Tautišką giesmę“, sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė, palinkėjusi visiems gražios ateinančios šventės ir pakvietusi prisijungti prie šventinių renginių, o kovo 11-ąją dalyvauti Trispalvės žygyje „Lietuva mūsų širdyse“. Gimnazijos mokinių šokių kolektyvas (vad. A. Arlauskas) laisvai Lietuvai skyrė šokį- su šokėjais smagiai trepsėjo ir gimnazijos direktorė, savo asmeniniu pavyzdžiu parodydama, kad šventes reikia švęsti nuotaikingai ir linksmai. Gimnazistai ir jų mokytojai buvo pakviesti lentoje surašyti gražiausius žodžius Lietuvai. Pasak rašiusiųjų, tai mieliausia, nuostabiausia, mylimiausia šalis, kurioje viskas sava, kur skamba gimtoji kalba, kur visų mūsų šaknys.

Šventinių renginių ciklą papildė jau trečią kartą vykęs Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“ , kuriame dalyvavo geriausiai istoriją išmanantys I-IV klasių gimnazistai. I-II klasių moksleivių grupėje geriausiai užduotis atliko Rytis Kundrotas (Ia ), Paulina Snarskytė (IIe )., Raminta Andrulytė( IIb). III-IV klasių grupėje nepralenkiami buvo šie gimnazistai: Iveta Grigaitė (IVa), Dovydas Puidokas (IVa), Ieva Adukevičiūtė (IV. Geriausiai gimnazijoje konkurso užduotis atlikusiai Ivetai Grigaitei (IVa) skiriamas specialus Nacionalinio konkurso organizatorių įsteigtas prizas. Sveikiname nugalėtojus ir visai gimnazijos bei miesto bendruomenei linkime gražios ir prasmingos šventės, vienybės ir atsakomybės saugant dabartį ir kuriant ateitį, nes, pasak poeto Just. Marcinkevičiaus, „kraštas, kurį iš savo protėvių paveldėjom, yra mūsų“.

Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku