Pradinis Metraštis „Auginame meilę Lietuvai”

„Auginame meilę Lietuvai”

: admin

Šiaulių Lieporių gimnazija, iškilmingai paminėjusi Vasario 16-ąją ir besirengdama Kovo 11-osios šventei, suorganizavo gražų renginį „Auginame meilę Lietuvai“.

Klasių komandos turėjo praeiti tris etapus. I etapą sudarė klausimai apie Vasario 16-ąją. Reikėjo atsakyti, kelintais metais pasirašytas Lietuvos Nepriklausomybės aktas, kas pirmininkavo posėdžiui, išvardinti kuo daugiau signatarų, pasirašiusių sutartį… II etapo klausimai buvo susiję su Kovo 11-ąja. Komandos turėjo pasakyti, kas buvo rašoma Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo akte, kas pasirašė šį aktą, kuriais metais jis buvo pasirašytas ir kt. Smagiausias – III etapas. Komandos turėjo padainuoti dainą : muzika vienokia, o dainos žodžiai kitokie. Dainuoti kartu su mokinių komanda prisijungė ir klasės auklėtoja Irmina.

Suskaičiavus taškus, paaiškėjo nugalėtojai. Pirmą vietą laimėjo II a klasės komanda. Net trys komandos surinko vienodą taškų skaičių ir pasidalino antra vieta: II b, II c, I c klasės. Trečia vieta skirta I a klasei.

Mokinių tarybos narė Iveta sako, kad organizuojant šią viktoriną buvo svarbu ugdyti lieporiškių patriotiškumą bei skatinti nepamiršti Lietuvai svarbių datų.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku