Pradinis Metraštis Auksiniai kiaušiniai mokytojams!

Auksiniai kiaušiniai mokytojams!

: admin

Kasmet Lieporių gimnazijoje vykstantys mokytojų apdovanojimai „Auksiniai kiaušiniai“ visada sulaukia daug dėmesio. Šiemet je buvo kitokie – mokytojai parengė mokiniams siurprizą ir dovanojo koncertą „Mokytojai – mokiniams“.
Internetinėje apklausoje mokiniai balsavo už savo mylimus mokytojus ir skyrė jiems nominacijas. Žmogus, kuriam visada rūpi mokiniai ir dėl kurių gerovės visada stengiasi ir yra tarsi antra mama,- gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė. Direktorė deklamavo H. Radausko eilėraštį „Kaštanas pradeda žydėt“. „Metų stiliaus“ apdovanojimas atiteko mokytojai Aurelijai Meškauskienei, kuri visada pasitempusi ir žino naujausias madas. Ji dovanojo dainą „Tavęs“. Pačiu linksmiausiu ir pozityviausiu pripažintas mokytojas Ramūnas Mikalauskas pelnė „Metų juoko“ titulą ir susirinkusiuosius pradžiugino daina „Laužai“. „Metų gerąja mama“ tapo mokytoja Sandra Puzarienė, o „Griežtuoju tėčiu“ išrinktas mokytojas Remigijus Pozniakovas. Mokytojas atliko dainą „Mano senai mokyklai“.

Neįsivaizduojame gimnazijos ir be „Metų menininko“ Virginijaus Kukulskio, kuris ne tik puošia mokyklą savo darbais, bet yra ir „Menininkų suolelio“ idėjos autorius. Klausėmės jo atliekamos dainos „Tu nemoki“. „Metų iškalbingiausiu“ išrinktas istorijos mokytojas Mangirdas Šlapelis. Labiausiai atsidavusia darbui ir „Metų patirties“ nominacija apdovanota mokytoja Zita Mačiulienė. Viena iš šios nominacijos kandidačių Dalytė Puidokienė padeklamavo Just. Marcinkevičiaus eilėraštį „Šypsena gatvėje“. „Metų rūpestingumo“ pavyzdys – mokytoja Irena Dagienė, o „Metų mokslininkė“ – mokytoja Daiva Jemeljanovienė. „Metų mokytojo“ apdovanojimą pelnė daugiausia mokinių balsų surinkusi lietuvių kalbos mokytoja Sandra Puzarienė!

Sveikiname visus nominantus!

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku