Pradinis Metraštis „Auksiniais kiaušiniais“ apdovanoti Lieporių gimnazijos mokytojai

„Auksiniais kiaušiniais“ apdovanoti Lieporių gimnazijos mokytojai

: admin

Šiaulių Lieporių gimnazijos Mokinių taryba kasmet rengia „Auksinių kiaušinių“ apdovanojimus mokytojams. Kaip sako mokiniai, mokytojus apdovanoja už tai, už ką labiausiai juos myli. Tad aktyviai balsavus gimnazistams, paskelbti dešimties nominacijų nugalėtojai.
Mokiniai dėkojo mokytojams už kantrybę, už atsidavimą darbui, mokiniams ir Kantriausia Lieporių gimnazijos mokytoja išrinko chemijos mokytoją Daivą Jemeljanovienę. Per pamokas gimnazistai išgirsta įvairių frazių, viena jų „Kai buvau jaunas ir gražus… Dabar liko tik … IR“, pasakyta fizikos mokytojo Remigijaus Pozniakovo, tapo Metų frazės nugalėtoja. Akivaizdu, mokytojai atranda laiko per pamokas ir pajuokauti, taigi, Metų pokštininke išrinkta rusų kalbos mokytoja Nadiežda Stungienė. Mokytojai yra gyvas pavyzdys mokiniams, kokie jie turi užaugti. Daug mokinių atidavė savo balsus mokytojai, kurios pamokose netrūksta juoko ir eilėraščių apie vabaliuką. Metų pavyzdys – lietuvių kalbos mokytoja Sandra Puzarienė. Artėjant Velykoms įteiktas vienas šventiškiausių apdovanojimų – Lieporių gimnazijos metų bitė. Darbščiausia išrinkta technologijų mokytoja Živilė Staškauskienė. Gimnazijos mokytojos nepamiršta pasirūpinti ir savo grožiu, tad Metų elegancija tapo lietuvių kalbos mokytoja Asta Valantinavičienė. Kartais atsitinka taip, kad „viršų paima“ tinginystė, tada gelbėja valdingas mokytojas. Metų kumščiu mokiniai išrinko fizikos mokytoją Remigijų Pozniakovą. Pasak gimnazistų, su kai kuriais mokytojais galima visada susitarti gražiuoju. Švelniausia mokytoja tapo etikos mokytoja Laima Gricienė. Mokiniai dėkojo ir gimnazijos direktorei Sigitai Malinauskienei , kurios šypsena ir entuziazmas džiugina kiekvieną.

Sakoma, kad protas – tai duona, kuri pasotina, juokai – tai prieskoniai, žadinantys apetitą. Tad linksmo ir gražaus pavasario!

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku