Pradinis Metraštis Baigiantis metams – net trys naujos parodos

Baigiantis metams – net trys naujos parodos

: admin

Šiaulių Lieporių gimnazijos bendruomenė baigiantis metams džiaugėsi net trimis naujomis parodomis.

Pernai gimnaziją baigusi ir dabar Coventry universitete dailę ir industriją studijuojanti Vytautė Kvasaitė dovanojo savo piešinių parodą. Pasak Vytautės, visada labai smagu grįžti į mokyklą, o ši jos paroda gimnazijoje jau trečia. Padodoje dalyvavusi pirmoji autorės dailės mokytoja A. Lučinskienė sakė, jog džiugu, kai mokinė pranoksta mokytoją. Mokytojas D. Dirvelis, sveikindamas kūrėją, simboliškai dovanojo daigelius ir linkėjo, kad Vytautės kūryba augtų kaip tie medeliai.

Pirmo aukšto foje akį traukia gimnazijos pirmokių Miglės Baniulytės ir Nerilės Vainoriūtės tapybos paroda. Jaunosios dailininkės dėkojo mokytojams, kad šie skatina tobulėti, atkreipia dėmesį į talentą, o jų auklėtoja I. Dagienė linkėjo merginoms daugiau parodų.

Švenčių proga gimnazijos anglų kalbos mokytoja Natalija Drozdova dovanojo fotografijų parodą, gimusią iš projektinės veiklos Ispanijoje. Mokytoja dėkojo ją kūrybai įkvėpusiems S. Malinauskienei ir M. Macaičiui. Kolegės, sveikindamos fotografę, linkėjo gyvenimo džiaugsmo, nes gyveni tada, kada džiaugiesi.

Parodų autorius sveikindama gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė džiaugėsi tokia gražia metų pabaiga. Apdovanoti gimnazistai, garsinantys gimnaziją, gėrėtasi Kalėdų karnavalo pasirodymais ir net trijų parodų atidarymas – gražiausia, kas gali būti prieš Kalėdas. Direktorė linkėjo visiems nebijoti parodyti save ir ta sėkme dalintis su visa bendruomene.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku