Pradinis Metraštis Būrelių mugė kvietė rinktis

Būrelių mugė kvietė rinktis

: admin

Šiaulių Lieporių gimnazija džiaugiasi sulaukus gausaus būrio pirmokų gimnazistų ir pakvietė juos aktyviai įsijungti į bendruomenės veiklą. ,,Būrelių mugėje“ pristatyti gimnazijoje veikiantys būreliai leidžia kiekvienam rinktis nepamokinę veiklą pagal poreikius ir tikslus.

Šokti tautinius šokius kvietė tautinių šokių kolektyvas ,,Lieporė“. Norintys šokti pramoginius šokius taip pat laukiami. Kas nori išmokti gerai žaisti krepšinį ar tinklinį, kviečiami į krepšinio ir tinklinio būrelius. Be to, gimnazijoje bus kuriama Sporto taryba, tad norintys galės įsijungti ir į šią veiklą. Norintys pažinti savo kraštą, mylintys jį kviečiami į kraštotyros būrelį. Gimnazijos mišrus choras, pristatydamas savo veiklą, į pristatymą įtraukė visus mugės dalyvius, kurie pritarė dainuojantiems.

Gimnazijoje iš tiesų labai aktyvi skautų veikia, mokykloje veikia net dvi skautų draugovės, tad skautai, pasipuošę savo uniformomis, ragino jungtis kartu ir ne tik pasikvėpinti laužo dūmais, bet ir dalyvauti prasmingoje veikloje. ,,Sniego gniūžtės“ narių šiuo metu gimnazijoje yra apie 30. Tai labai aktyvi veikla, propaguojanti sveiką gyvenimo būdą, ugdanti bendravimo įgūdžius.. Mokinių taryba taip pat pristatė savo veiklą ir ragino dalyvauti sausio mėnesį vyksiančiuose rinkimuose. Karyba besidomintys, patriotiški moksleiviai buvo kviečiami jungtis į unikalią ,,Misijos pilietis“ veiklą. Kas nori lavinti ne tik kūną, bet ir smegenis laukiami knygų klube ,,Pluma“.

Gimnazijoje veikia ir fitneso, ir pulo, ir fitodizaino būreliai. Atskleisti aktorinį talentą galima dramos studijoje. Na, o gitaros studiją labai populiari gimnazistų tarpe. Tad pasirinkimas iš tiesų didelis, o būrelių vadovai ir naria laukia naujų narių, naujų bendraminčių.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku