Pradinis Metraštis Dengtiltyje – Lieporių gimnazijos naujokų krikštas

Dengtiltyje – Lieporių gimnazijos naujokų krikštas

: admin

Šiaulių Lieporių gimnazijos bendruomenė sulaukė gausaus būrio pirmokų, tad, laikantis tradicijų, jiems buvo surengtos krikštynos.

Vėsų rugsėjo rytą gimnazijos kiemelyje pirmokus gimnazistus išrikiavo jų ,,krikštatėviai“ antrokai. Direktorė Sigita Malinauskienė linkėjo kuo greičiau įsilieti į bendruomenės gyvenimą, susirasti naujų draugų ir kad gimnazija taptų lyg antraisiais namais. Pasak antrokų, tik įveikę skirtus išbandymus, pirmokai galės jaustis tikrais lieporiečiais. Pirmiausia reikėjo sugiedoti Lieporių gimnazijos himną, aišku, pavyko ne iš karto… Vėliau pirmokai turėjo prisiekti, kad į pamokas eis su šypsena, stropiai mokysis, gerbs ir mylės visą bendruomenę, tausos gimnaziją ir jos aplinką bei padės vienas kitam, kol paskutinis skambutis išskirs. Kiekvienai klasei įteikti sertifikatai, liudijantys, kad nuo šiol pirmokai tapo tikrais lieporiečiais, ir visi išvyko pramogauti į Kurtuvėnų regioninį parką.

Išbandymai tęsėsi Dengtiltyje. Visos klasių komandos, įsirengusios poilsiavietes, prisistatė ir pradėjo žaidimus bei varžybas. Vienos įdomesnių užduočių – slidėmis kartu su komandos draugais „nučiuožti“ nurodytą atkarpą arba nusileisti lynu per upelį, komandai pereiti takelį, padarytą iš dėžių, ir jas surinkti. Gimnazistai jėgas išbandė traukdami virvę. Savo gebėjimus demonstravo ir prie jų prisijungti kvietė ir gimnazijoje veikiančio neformalaus ugdymo būrelio ,,Misija- Pilietis“ komanda.
Puikus oras, nors ir vėsokas, gera nuotaika, draugiška kompanija, daugybė įspūdžių, ant laužo kepamos dešrelės turbūt ilgam įsimins pirmokams kaip gera pradžia. Pradžia, žadanti daug įdomios veiklos, iššūkių, naujų pažinčių. Lieporių gimnazijos bendruomenė mokslo metus pradeda susitelkusi ir vieninga.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku