Pradinis Metraštis Dvi parodos – du požiūriai

Dvi parodos – du požiūriai

: admin

„Kūryba – tai neatsiejama mano sielos dalis, kuri suteikia džiaugsmo ir leidžia patirti tikros laimės akimirkas”,- sako technologijų mokytoja Živilė Staškauskienė, pristatydama Lieporių gimnazijos bendruomenei pirmają savo tapybos parodą „Lengvai”.

Mokytojos Živilės kūryba išsiskiria augaline tematika. Pienių pūkai – jos išskirtinumo ženklas. Nuo vaikystės besidominti gamta mokytoja pastebi kiekvieną jos niuansą ir, kai nupiešia pūką, nori toliaus tapyti ir peizažą, o kai padarai darbą, atdodo, kad įveikei save. Būdama gamtoje ji pamato kokią detalę – spindulį, rūką – ir jau galvoja, kaip perteikti, interpretuoti. Parodos autorės ,,arkliukai” yra sangvinas, pieštukas ir pastelė.

Gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė sakė, jog mokytoja Živilė piešia jau seniai ir ne vienas džiaugiasi jos darbais, bet tik dabar išdrįso surengti parodą. Ugdymo skryriaus vedėja Reda Šteimantienė sveikino mokytoją ir, dovanodama mėtą, sakė, jos jos paveikslai kvepia , kvepia žolelėm. Mokytojas Darius Dirvelis, sveikindamas kolegą, dovanojo Kūrybos medį ir linkėjo, kad jis niekad nevystų. Nuoširdžiai džiaugiamės mokytojos paroda ir kviečiame ją apžiūrėti pirmo aukšto foje.

Gimnazijos trečio aukšto sienas papuošė pirmokų, atvykusių mokytis iš Gegužių progimnazijos, kryptingo meninio (dailės) ugdymo programos III-IV lygio baigimo kūrybinių darbų paroda. Lieporių gimnazijoje išsisklaidę po skirtingas klases, jie susivienijo ir surengė savo darbų parodą. Net penkiolika mokinių pristatė savo kūrybos darbus – V. Montvydaitė, A. Simonavičiūtė, R. Saudargytė, R. Griauslytė, U. Klimčiukaitė, G. Uscilaitė, G. Turčinskaitė, M. Pivoriūnaitė, A. Bartašiūnaitė, G. Kukanauskaitė, M. Norvilaitė, M. Grebenis, K. Lemežytė, A. Krupeninkaitė, E. Stanislovėnas. Linkime jiems ir toliau kurti, puošti savo darbai gimnaziją ir džiuginti širdis.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku