Pradinis Metraštis Edukacinė pamoka apie savanorystę gyvūnų prieglaudoje

Edukacinė pamoka apie savanorystę gyvūnų prieglaudoje

: admin

Lieporių gimnazijos mokiniams ir mokytojams pristatytos savanorystės gyvūnų prieglaudoje galimybės. Neabejinga keturkojams ir turinti darbo su beglobiais gyvūnais patirties teatro mokytoja Orinta kalbėjosi su susirinkusiais, kad tikrasis SAVANORIAVIMAS prieglaudoje nėra vien tik vizitas į ją ir trūkstamo maisto paaukojimas bei viešinimasis virtualioje erdvėje. Kalbėta apie savanoriškos pagalbos formas: fizinė pagalba (šunų vedžiojimas, kačių kambarėlio tvarkymas, indelių plovimas, šunų būdų tvarkymas-apšiltinimas), virtuali (bendradarbiaujant su organizacijų vadovais), meninė (fotografavimas, video , reklamos kūrimas, maketavimas), organizacinis (organizuojant, inicijuojant renginius), transporto (padedant nukeliauti iš taško A į tašką B ir pan.), laikinos globos suteikimas pažeidžiamiausiems.

Trečiokės gimnazistės Gytė ir Rūta papasakojo savo įspūdžius po apsilankymo prieglaudoje ,,Binada”.
,,Šiaulių letenėlės” ilgametė savanorė Ugnė pasidalino autentiška patirtimi, istorijomis, skaudžiais išgyvenimais, patirtomis netektimis.

Paminėtos ir svarbiausios beglobių gyvūnų atsiradimo priežastys: atsakomybės stoka arba visiškas nebuvimas bei savojo gyvūno ,,nesutvarkymas” (būtina kastracija/sterilizacija).

Po šio renginio žiūrovai išėjo susimąstę: juk šie mieli kailiuotieji keturkojai netampa nuskriaustais iš niekur… Viskas prasideda nuo mūsų pačių sąmoningumo… O ten, prieglaudoje, nuskriaustos ir išduotos akys visada laukia… MŪSŲ.

SAVANORIAUTI GALIMA:
Šiaulių gyvūnų globos namai
Adresas: K. Jankausko g. 23
Vadovė Birutė, kontaktai: 868995360
VšĮ ,,Binada”
Adresas: Daubos g. 5
Vadovė Adelė, kontaktai: 861436078
,,Šiaulių letenėlė”
Adresas: Sneigių km. ir Zoknių mikrorajonas
Vadovė: Ingrida, kontaktai: 867612231

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku