Pradinis Metraštis Į gimnaziją – su dviračiu

Į gimnaziją – su dviračiu

: admin

Pasaulio sveikatos organizacija dažnai akcentuoja, kad  Europos ir Lietuvos mokinių fizinis aktyvumas yra žemas. Siekiant gerinti Lieporių gimnazijos mokinių fizinį aktyvumą biologijos mokytoja Edita Leparskienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Edita Banevičienė pateikė sveikatinimo projektą Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos specialiosios programos rėmimo lėšoms gauti. Laimėjus atranką, buvo pradėtas darbas.

Praėjusią savaitę, rugsėjo 16 – 22 dienomis visoje Lietuvoje vyko renginiai, skirti judriajai savaitei paminėti. Lieporių gimnazija prisijungė prie šios iniciatyvos ir organizavo akciją „Mano dviratukas“.

Mokyklos bendruomenės nariai buvo kviečiami į mokyklą atvykti dviračiais, o klasės valandėlės metu kūno kultūros mokytojai organizavo kliūčių ruožą dviratininkams. Aktyviausi be abejo buvo vaikinai. Tačiau merginos nenusileido vaikinams ir taip rungėsi dėl prizų. Pirmą vietą laimėjo II a klasės mokinys Domantas Mikalauskas. Tačiau visi, atmynę į mokyklą dviračiais, buvo apdovanoti specialiai dviračiams skirtais atšvaitais.

Džiaugiamės jaunąja karta ir žinome, kad Lieporių gimnazijos mokiniai tikrai fiziškai aktyvūs.

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku