Pradinis Metraštis Įteikti „Lieporių garbės“ apdovanojimai

Įteikti „Lieporių garbės“ apdovanojimai

: admin

Į Lieporių gimnazija ir vėl atėjo graži ir šventiška diena. Iškilmingame renginyje įteikti „Lieporių garbės“ apdovanojimai.Šiandien mes turime kuo didžiuotis ir džiaugtis, nes 2016 /2017 mokslo metai išties svarbūs gimnazijos bendruomenei.

E. Zolia yra pasakęs, kad vienintelė laimė gyvenime – nuolatinis veržimasis į priekį, tad šventinę popietę įteikti garbės ženklelius tiems, kurie visus metus veržėsi į priekį, ieškojo ir atrado, siekė ir tobulėjo. Tai Lieporių gimnazijos gimnazijos pasididžiavimai. Tai mokiniai, tėveliai ir mokytojai.

Renginį vedusi gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė sakė, kad kiekviena diena atneša ką nors nauja, tad mokytis verta, nes atrandi ko nesitiki rasti. Direktorė įteikė visam būriui mokinių padėkas už aktyvią meninę, sportinę veiklą, gerus mokymosi rezultatus. Kiekvienais metais įteikiama ,,Saulėtų Lieporių“ premija. Šiemet ji atiteko abiturientams Ievai Adukevičiūtei ir Tomui Drąsučiui.

Didelė garbė mums pažinti tuos, kurie kartais nematomais, bet dideliais prasmingais darbais, garsina mūsų gimnaziją. Pagerbti tuos, kurie savo veikla, mokymusi, leidžia didžiuotis visai Lieporių bendruomenei. Lieporių gimnazijos ženkliukai ir mokiniams, ir tėveliams, ir mokytojams, kurie, iš tiesų, yra tikroji Lieporių garbė. Tai Šiaulių šventų apaštalų Petro ir Pauliaus katedros dekanas, klebonas, gimnazijos tikybos mokytojas Egidijus Venckus, gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė, ugdymo skyriaus vedėja Reda Šteimantienė, lietuvių kalbos mokytoja Sandra Puzarienė, rusų kalbos mokytoja Tamara Dudik, informacinių technologijų mokytoja Jovita Navickienė, matematikos mokytojos Zita Mačiulienė, veiklos stebėsenos poskyrio vedėja, matematikos mokytoja Gražina Mickienė, kūno kultūros mokytojas Dainius Bertulis, fizikos mokytojai Remigijus Pozniakovas ir Virginijus Kukulskis, technologijų mokytojai Živilė Staškauskienė ir Darius Dirvelis, IT specialistas, gimnazijos fotografas Mindaugas Macaitis. Gimnazijos ženklelius nešios ir tėveliai – Lieporių gimnazijos tarybos narys Egidijus Elijošius bei Dalia Valeckienė ir Dainius Valeckas, gimnazijos tarybos narys.

Lieporių garbės ženkleliais apdovanoti šie mokiniai: Iveta Šakurskytė, Domantas Mikalauskas, Gabija Petrauskaitė, Gustė Valantinavičiūtė, Edgaras Navickas, Rokas Matas Pricevičius, Ignas Rimkus, Rytis Valeckas, Gytis Neimantas, Dominykas Bertulis, Ieva Žalgevičiūtė, Miglė Baniulytė, Vestina Bertašiūtė, Vykintas Rimeika, Irma Sidabraitė, Enrika Matiukaitė, Manta Urbonaitė, Rugilė Bartkutė, Erika Krankalytė, Raminta Andrulytė.

Šventės metu dainavo merginų vokalinis ansamblis, solistė Gabija Petrauskaitė,solistė Monika Mickutė, muzikos mokytojai Eugenijus ir Aurelija, buvo šokami liaudies ir modernūs šokiai.

Kartu su gimnazijos direktore šventę vedę ugdymo skyriaus vedėja Reda Šteimantienė ir muzikos mokytojas Eugenijus Andriulis linkėjo renginio dalyviams ir svečiams būti laisviems savo mintimis, laimingiems savo širdimis. Gyventi, džiaugtis kiekviena minute, didžiuotis, kad esame čia – Lieporių gimnazijoje.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku