Pradinis Metraštis Kalbų galima mokytis ir žaidžiant

Kalbų galima mokytis ir žaidžiant

: admin

Lieporių gimnazijoje vyko tradicinė užsienio kalbų popietė ,,Mokykis, žaisk, daryk užsienio kalba”, kurioje, be šeimininkų – Lieporių gimnazistų – dalyvavo atstovai iš Gytarių, Gegužių, ,,Rasos”, Zoknių, Dainų, Ragainės progimnazijų. Gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Saulius Urbas, sveikindamas susirinkusiuosius, pasidžiaugė, kad moksleiviai noriai mokosi užsienio kalbų ir nebijo savo gebėjimų pritaikyti kūrybinėje veikloje.

Renginio vedantieji su dalyviais sveikinosi visomis tomis kalbomis, kurių mokoma Lieporių gimnazijoje – anglų, rusų, vokiečių, prancūzų, italų. Komandos prisistatydamos turėjo sugalvoti pavadinimą ir šūkį, o vėliau teko atlikti įvairias užduotis. Atsakinėjant į klausimus reikėjo ne tik žinių, bet ir gebėjimo kūrybiškai išsisukti iš situacijos. Mokiniai savo jėgas išbandė ir viktorinoje – ,,Kahoot!“ mokymosi platformoje atliko įvairias užduotis. Muzikinius gebėjimus pademonstravo spėdami dainų pavadinimus ir atlikėjus pagal atliktą muziką bei rusų kalba atlikdami dainą. Prireikė ir sporto įgūdžių- užduotis ,,Labirintas“ reikalavo surasti gimnazijoje nurodytus kabinetus, kiekviename jų gavo po žodį ir grįžę į salę iš jų turėjo sudėlioti keturias patarles ir jas užrašyti. Savitai pristatyta italų kalba – pasimokyta ne tik italų kalbos žodžių, bet ir tų žodžių vertimo į gestų kalbą.

Renginio pabaigoje komandos apdovanotos prizais, pasidžiaugta moksleivių kūrybiškumu ir noru kuo daugiau išmokti – kalbų mokėjimas tam tik padeda. Be to, Lieporių gimnazijoje užsienio kalbų mokymuisi ir vartojimui yra kuo puikiausios galimybės- tai tarptautiškiausia mokykla visoje Lietuvoje, o gimnazistai dalyvaudami projektų veikloje gali gyvai tobulinti užsienio kalbos vartojimo įgūdžius bendraudami su užsienio šalių moksleiviais.

Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku