Pradinis Metraštis Kelias veda į mokyklą

Kelias veda į mokyklą

: admin

Šiaulių Lieporių gimnazijoje kiekvienais metais paskutinis sausio penktadienis – ypatinga diena. Tą dieną gimnazija laukia buvusių abiturientų. Laukia mokytojai, draugai, laukia prisiminimai…

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, buvę ir esami abiturientai žaidė krepšinio varžybas. Daug emocijų, azartiško jaudulio keliančios varžybos, nesvarbu, koks galutinis rezultatas, visada baigiasi draugiškai.

Susirinkusį didžiulį būrį buvusių abiturientų, iš kurių buvo net prieš penkiolika metų baigusiųjų mokyklą,labai šiltai sveikino gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė. Buvęs mokinys, o dabar jau gimnazijos mokytojas Saulius Bušininkas ne tik sveikino susirinkusiuosius, bet ir džiugino daina. Laimingi sugrįžę į gimnaziją Tomas ir Ieva, sakė čia besimokydami atrado ne tik dainą, bet ir vienas kitą. Visi susirinkusieji plojo ,,Agotėlės“ šokėjams, abiturientės Monikos atliekamai dainai.
Į gimnaziją grįžę abiturientai labai laukia susitikimo ir su mokytojais. Pirmiausia mokytojai pasitinko savo mokinius scenoje: šiemet matėme ,,Muzikos garsų“ improvizaciją. O bendrauti, dalintis prisiminimais į savo klases išskubėję dainuodami Lieporių gimnazijos himną, pažadėjo – mes grįšime ir kitais metais!

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A.Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku