Pradinis Metraštis Konferencija „Įtraukusis ugdymas visiems ir kiekvienam“

Konferencija „Įtraukusis ugdymas visiems ir kiekvienam“

: admin

Įsivertinimas – tai duomenimis grįstas pokyčio siekimas, orientuotas į veiklos tobulinimą, tai kalbėjimasis apie veiklą, mokyklos veiklos gerinimą, tad kaip ir kiekvienais metais Šiaulių Lieporių gimnazijoje vyko tradicinė veiklos kokybės įsivertinimo konferencija „Įtraukusis ugdymas visiems ir kiekvienam“. Konferencija jau antrus metus vyko nuotoliniu būdu.
Konferencijos dalyvius – mokytojus, mokinius ir tėvelius – sveikino gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė, kuri džiaugėsi dalyvių gausa, akcentavo konferencijos svarbą visai bendruomenei.

Pranešimą apie įtraukųjį ugdymą skaitė gimnazijos ugdymo skyriaus vedėja, mokyklų išorinio vertinimo konsultantė kristina Ališauskaitė, kuri teigė, kad įtraukusis ugdymas iš vizijos greitai turės tapti realybe. Mokinių tarybos atstovas Gvidas Undžys pristatė Mokinių tarybos veiklos ataskaitą. Savo sėkmės istorijomis dalijosi istorijos mokytojas Mangirdas Šlapelis ir fizikos mokytojas Remigijus Pozniakovas.

Veiklos kokybės įsivertinimo darbo grupė pristatė gimnazijos pasirinktos tobulinti srities 2.2.2. Diferencijavimas, individualizavimas ir suasmeninimas analizę. Be to, pateikė giluminio įsivertinimo 4.2.1. Veikimas kartu ir 4.3.1. Kompetencija rodiklių privalumus, trūkumus ir rekomendacijas.

Praktinėje konferencijos dalyje dalyviai dirbo grupėse ir atliko SSGG analizę. Diskusijos metu išskirdami gimnazijos stipriąsias ir silpnąsias puses, įvardydami galimybes ir grėsmes.

Smagu, kad lieporiečių bendruomenė supranta, jog įsivertinimas – visos bendruomenės reikalas, jo duomenys labai vertingi visos mokyklos veiklai.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku