Pradinis Metraštis Lieporiečiai – konferencijos apie karjerą „Studfestas“ dalyviai

Lieporiečiai – konferencijos apie karjerą „Studfestas“ dalyviai

: admin

Vis dažniau gimnazistus kamuoja klausimai, koks mano ateities kelias, kokią profesiją turėčiau rinktis. Ieškodami atsakymų į šiuos ir panašius klausimus spalio 14 dieną I-II klasių mokiniai, lydimi mokytojų I. Petrauskienės, S. Valuckienės ir Z. Mačiulienės, išvyko į Vilniuje organizuotą karjeros planavimo konferenciją „Studfestas“. Šis renginys padeda atsakyti atsakyti į klausimus apie studijas, karjerą ir gyvenimo kelio pasirinkimą pabaigus mokyklą.

Sakoma, kad geriausios idėjos gimsta juokaujant, o šiame renginyje juoko bei puikių emocijų tikrai netrūko, tad neprailgo net šešiolika motyvuojančių pranešimų, išgirstų iš puikių ir įdomių lektorių. Pertraukų tarp pranešimų metu galėjome bendrauti su aukštųjų mokyklų atstovais bei sėkmingą karjerą susikūrusiais žmonėmis, išbandyti įvairias veiklas ir susipažinti su begale nuostabių žmonių. Visą renginį vainikavo diskoteka su „Radistais“.

Grįždami gimnazistai dalinosi įspūdžiais. Didžiąją dalį mokinių labiausiai sudomino kelionių organizatoriaus R. Širvinsko paskaita apie tai, kaip savo hobį paversti darbu ir į jį eiti su malonumu. Dešimtokę Emiliją kurti įkvėpė J. Zibirevos paskaita apie gyvenimišką patirtį, Livetai ir Godai didžiausią įspūdį paliko M. Papinigio pasakojimai, kitus žavėjo Sauliaus Urbonavičiaus – Samo pozityvumas. Pranešėjų kalbos nepaliko abejingų, tad, mano nuomone, kiekvieno mokinio galvoje, keliaujant namo, kirbėjo įvairios mintys, skatinančios tobulėti ir siekti savo užsibrėžtų tikslų.

Šis renginys padėjo mums suvokti, jog esame ne vieni su savo beprotiškai išsidraikiusiomis mintimis, spontaniškomis idėjomis ir siekiais, pamatėme, kad ne viskas yra pasiekiama iš karto. Gavome šūsnį puikių patarimų, pavyzdžių planuojant savo ateitį ir sužinojome, kad pradėti ieškoti savo kelio reikia jau dabar.

Įspūdžiais pasidalino I A klasės mokinė Miglė Baniulytė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku