Pradinis Metraštis Lieporiečių krikštynos!

Lieporiečių krikštynos!

: admin

Šiemet, kaip niekada, gausiai Lieporių gimnazistų gretas papildė visas būrys pirmokų. Bet negali būti tikras lieporietis, kol esi nepakrikštytas!

Krikštynų šventę organizavo II-ų gimnazinių klasių mokiniai, kurie išsivedė pirmokus į gimnazijos kiemą ir surengė jiems tris pamokas. Šokių pamokoje visi turėjo atkartoti šokių judesius, kūno kultūros pamokoje gaudydami kamuolius pasitikrino reakcijos greitumą, o tikybos pamokoje buvo ,,pašventinti“ vandeniu. Priklaupę gimnazistai prisiekė stropiai mokytis, klausyti mokytojų, nešaukti ir vaikščioti koridoriais ramiai, valgykloje užleisti vietą vyresniems, nepiktnaudžiauti, kad yra mažiausi, bei jaustis mokykloje kaip namuose!

Gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė įteikdama Krikštynų sertifikatą bei raktų pakabukus su gimnazijos simbolika sakė, kad nuo šios akimirkos pirmokai drąsiai gali vadintis lieporiečiais!

Krikštynų šventė tęsėsi Dengtiltyje, kur pirmokai varžėsi sportinėse rungtyse, dainavo Lieporių gimnazijos himną, žaidė, susirado naujų draugų, skanavo ant laužo keptų dešrelių ir po pietų linksmi bei patenkinti grįžo namo.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė ir Aida Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku