Pradinis Metraštis Lieporiečių palaikymas Ukrainai

Lieporiečių palaikymas Ukrainai

: admin

Šiaulių Lieporių gimnazijos Mokinių tarybos iniciatyva organizuota Ukrainos palaikymo akcija. Šalia Trispalvės suplevėsavo Ukrainos vėliava, kurią surado patys mokiniai.

Lieporių gimnazijos moksleiviai nuoširdžiai visi kartu gamino palaikymo širdeles Ukrainai, kurias įsmeigė gimnazijos kiemelyje. Be to, gimnazijos pirmokai, vykusiame Menininkų suolelio renginyje savo dainas skyrė Laisvei. Pasak ,,Misija –Pilietis“ vadovo D.Dirvelio, dabar, ką galime padatyti kiekvienas, – tai širdimi būti kartu su ukrainiečiais.

Gimnazijos direktorė S. Malinauskienė, kalbėdama apie karą Ukrainoje, ragino susimąstyti, ką patiria žmonės, paliekantys savo namus, ir kaip didvyriškai kovoja tie, kurie stojo su ginklu rankoje ginti savo tėvynės.

Gimnazijos ugdymo skyriaus vedėja K. Ališauskaitė, kuri yra ir savanorė, pristatė akciją, visą savaitę vyksiančią gimnazijoje. Jos metu gimnazistai kviečiami aukoti Ukrainai ir jos žmonėms būtiniausius daiktus, vaistus, maisto produktus. Tik būdami vieningi mes esame stiprūs ir pajėgūs pasipriešinti agresoriui.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė, Aida Šlažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku