Pradinis Metraštis Lieporiečių Šimtadienis – „Iš mūsų gyvenimo“

Lieporiečių Šimtadienis – „Iš mūsų gyvenimo“

: admin

Kai lieka tik 100 dienų…
Kai lieka tik šimtas dienų, viskas staiga tampa be galo trapu, jautru ir miela. Pradedi visai kitaip žiūrėti į mokytoją, draugą. Tampi mąslesnis. Dažniau „sustabdai“ akimirką…

Šiaulių Lieporių gimnazijos XLII laidos abiturientai pakvietė į Šimtadienio vakarą „Čia – mūsų namai“, kurio metu visus susirinkusius nustebino spektakliu, paremtu tikrais faktais „Iš mūsų gyvenimo“. Abiturientai patys, padedami režisierės Orintos Juozapaitės bei neformaliojo švietimo skyriaus vedėjos Aurelijos Meškauskienės, kūrė spektaklio scenas ir vaidino ne tik save, bet ir mokytojus. Pirmosios mokyklinės meilės istorija atskleidė mokyklinio gyvenimo įvairovę, o dainos ir šokiai – abiturientų talentus.

Šventinio vakaro metu netrūko sveikinimų ir gražių palinkėjimų. Pirmiausia į abiturientus kraipėsi gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė, kuri linkėjo visokeriopos sėkmės, nebijoti sunkumų ir siekti savo svajonės. Šiltą sveikinimo žodį tarė ir gimnazijos tikybos mokytojas, Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros dekanas Egidijus Venckus, V. Kudirkos eilėmis sveikino Gegužių progimnazijos direktorė Silvija Baranauskienė, laimingos šimto dienų kelionės linkėjo „Sandoros“ pradinių klasių mokytoja Ina Musteikienė, Gegužių progimnazijos mokytojos Birutė Petkuvienė ir Evelina Brikienė ragino eiti tik pirmyn ir niekada nepasiduoti. Tėvelių vardu kalbėjo Gintarė Urbienė, kuri dėkojo už rūpestį vaikais ir suteiktas žinias.

Linksmą filmuką apie abiturientų gyvenimą sukūrė gimnazijos trečiokai. Jie dovanojo ne tik gerą nuotaiką, bet ir pusatestačius bei kalendorius. Abiturientų klasių auklėtojos savo mokiniams taip pat sukūrė filmuką ir kad neprailgtų tas šimtas dienų palinkėjo Šilumos, Ilgesio, Meilės, Taikos, Atsakomybės, Darbštumo, Idėjų, Energijos, Nerimo, Išminties ir Sveikatos.

Liko tik šimtas dienų…

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku