Pradinis Metraštis Lieporių gimnazija pasitinka valstybės atkūrimo šimtmetį

Lieporių gimnazija pasitinka valstybės atkūrimo šimtmetį

: admin

Lieporių gimnazijoje vyksta renginių ciklas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Savaitė prasidėjo gražia akcija ,,Dalelė Lietuvos“- gimnazistės, pasipuošusios tautiniais rūbais, kiekvienam, ateinančiam į gimnaziją, dalijo po gabalėlį šventos juodos duonos ir Lietuvos vėliavėlę. Vėliau atidaryta fotografijų paroda ,,Jaučiu Lietuvą“- visos klasės kartu su mokytojais nuoširdžiai rinko nuotrauką, geriausiai atspindinčią jų matymą ir jausmus pasitinkant valstybės atkūrimo šimtmetį. Pažvelgus į nuotraukas, galima rasti viską, kas mums, lietuviams, yra brangiausia: neišsenkantį gamtos grožį, tebesitęsiančią mūsų bendrystę, Lietuvos nepaliekančius gandrus, nuvilnijusią vasarą, šerkšnotos žiemos peizažą ir mūsų šalį visame pasaulyje garsinantį krepšinį.

Gimnazijos bendruomenė Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti skyrė ir savo šokius. Šokio sūkuryje sukosi ne tik gimnazistai, bet ir mokytojai, administracija. Pasitikrinti žinias apie Lietuvą gimnazistai galės dalyvaudami protų mūšyje ,,Auginame meilę Lietuvai“. Renginių ciklą užbaigs akcija ,,100 liepų Lietuvai“- tautinės vėliavos spalvomis bus apjuosta 100 medžių, augančių prie gimnazijos, o Menininkų suolelis pakvies paklausyti gimnazistų atliekamų patriotinių dainų.

,,Kraštas, kurį iš savo protėvių paveldėjom, yra mūsų, vadinam jį Lietuva ir norim, kad šis žodis iš pasaulio kalbos, iš jo žemėlapių neišnyktų“,- sakė poetas Just. Marcinkevičius. Gimnazijos bendruomenė visiems linki gražios ir prasmingos šventės.

Rita Norkutė, Aida Šliažienė, Lieporių gimnazijos mokytojos

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku