Pradinis Metraštis Lieporių gimnazijoje A. Miltenio krepšinio turnyro atidarymas – rungtynės su „Šiaulių“ krepšininkais

Lieporių gimnazijoje A. Miltenio krepšinio turnyro atidarymas – rungtynės su „Šiaulių“ krepšininkais

: admin

Šiaulių Lieporių gimnazijoje prasidėjo 19-asis A. Miltenio vardo krepšinio turnyras. Ta proga gimnazijoje svečiavosi Šiaulių „Šiaulių“ komanda.

Gausiai susirinkusius sirgalius ir krepšininkus pasveikino „Šiaulių“ krepšinio klubo direktorius M. Žukauskas, kuris juokavo, kad turnyro atidarymas visada yra linksmesnė šventė, nei uždarymas, bei linkėjo gerų emocijų. Lieporių gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė akcentavo, kad tai – pats svarbiausias čempionatas, linkėjo sėkmės ir džiaugėsi, kad turnyro atidaryme dalyvauja ne tik „Šiaulių“ krepšininkai, bet ir Šiaulių universiteto moterų komandos narės – Lieporių gimnazistės – bei šokėjų komanda. „Šiaulių“ komandoje žaidžia ir į mokyklą atvyko Lieporių gimnaziją baigęs Ignas Vaitkus, kuris taip pat pasveikino lieporiečius su gražia švente.

A.Miltenio krepšinio turnyras atidarytas taikliausios poros rinkimais. Šiaulių „Šiaulių“ krepšininkai porose su Šiaulių universiteto krepšininkėmis per duotą laiką stengėsi įmesti į krepšį kuo daugiau kamuolių. Susumavus taškus, nugalėtojais pripažinti Ignas ir Kamilė.

Susirinkusiems dainavo Rapolas Meškauskas ir Gabija Petrauskaitė, o „Šiaulių“ krepšinio komandos šokėjos stebino šokio grakštumu.

Gimnazijoje A. Miltenio vardo krepšinio turnyras išties populiarus. Jis ir ugdo jaunuosius krepšininkus, ir skatina bendruomeniškumo jausmą, ir perduoda patirtį.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku