Pradinis Metraštis Lieporių gimnazijoje – Advento rytas

Lieporių gimnazijoje – Advento rytas

: admin

Ar mus pažadins
Dieviškas beldimas,
Ar atsiversim
Atėjimui?

Lieporių gimnazijoje kasmet atėjus Adventui- susikaupimo, apsivalymo, pasiruošimo laikotarpiui, laukiant Kristaus atėjimo pasaulin šventės – Kalėdų- abiturientai rengia Advento žvakės įžiebimo šventę. Nuskambėjusi pirmokių gimnazisčių atliekama giesmė turbūt ne vienam suvirpino širdį ir privertė susimąstyti apie tikrąją šventės prasmę.

Pirmąją Advento žvakę uždegė Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros klebonas Egidijus Venckus. Kunigas kvietė tamsiuoju laikotarpiu pamąstyti apie save, savo paskirtį, priminė biblinį pamokymą apie tai, kad žmogus turi elgtis atsakingai, nes ką jis daro, visada turi pasekmes (,,Ką pasėsi, tą ir pjausi“) ir laimindamas visą bendruomenę linkėjo gražaus švenčių laukimo.

Abiturientai pasirūpino, kad žvakės liepsna, kuri išreiškia krikščioniškojo tikėjimo šviesą, pasklistų po visus gimnazijos kampelius- po mažą žvakelę skyrė visai bendruomenei linkėdami, kad šios žvakelės šviesa ir šiluma pasiektų kiekvieną, o širdyje degtų po mažą žiburėlį meilės, atleidimo, ramybės, paramos, supratimo, džiaugsmo, užuojautos, švelnumo…
Gražaus laukimo, ramybės ir darnos. Tegu visų Jūsų širdis nušviečia tauri ir rami Advento žvakių šviesa.

Rita Norkutė, Aida Šliažienė, Lieporių gimnazijos mokytojos

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku