Pradinis Metraštis Lieporių gimnazijoje – ,,Auksiniai kiaušiniai 2018“

Lieporių gimnazijoje – ,,Auksiniai kiaušiniai 2018“

: admin

Šiaulių Lieporių gimnazijos Mokinių taryba kasmet tradiciškai rengia „Auksinių kiaušinių“ apdovanojimų šventę, skirtą mokytojams. Kaip sako mokiniai, mokytojus apdovanoja už tai, už ką labiausiai juos myli. Tad aktyviai balsavus gimnazistams, paskelbti nominacijų nugalėtojai. Apie kiekvieną nominantą buvo sukurtas video reportažas.
Amerikiečių filosofas yra pasakęs, kad ištikimas draugas juokiasi iš pokštų, kurie galbūt ir ne visada yra juokingi, ir užjaučia dėl problemų, kurios nėra tokios dideles.

Labai dažnai mokytojai savo kolegas gali vadinti ir draugais, tad pirmoji nominacija ,, Metų draugystė“ atiteko mokytojams R. Pozniakovui ir M. Šlapeliui. Gimnazistai nuolat mato savo mokytojus, skubančius, lakstančius, bet visur spėjančius, taigi, ,,Metų sprintas“- istorijos mokytoja I. Dagienė. Mokinių nuomone, Menininkų suolelis yra tikras atradimas, nes prie jo nuolat skamba dainos, poezija ir groja muzika. Už suorganizuotas popietes gimnazistai dėkojo mokytojui V. Kukulskiui, kuriam įteikė ,,Metų idėjos“ apdovanojimą. Būna ir taip, kad kartais mokytojai per pamokas nukrypsta nuo temos ir filosofuoja, svarsto. Šiemet ,,Metų filosofo“ nominacija įteikta lietuvių kalbos mokytojai S. Puzarienei. Visada prajuokins, visada pakalbins, visada nusišypsos ,,Metų šypsena“ – mokytojas R. Mikalauskas. Nuo kameros blykstės neapsaugos niekas, nes ,,Metų paparacis“- mokytoja A. Meškauskienė- užfiksuoja ne tik įvykius, bet ir nuotaikas, emocijas. Visada labai smagu, kai mokytojai atranda laiko per pamokas pajuokauti. Vienas tokių mokytojų – fizikos mokytojas R. Pozniakovas, pelnęs ,,Metų pokštininko“ titulą. ,,Energingiausio mokytojo“ nominaciją laimėjo mokytojas D. Dievelis, o ,,Metų mokytoja“ išrinkta mokytoja S. Puzarienė. Jeigu reikėtų rinkti visos Lietuvos direktorę, lieporiškiai išrinktų Sigitą Malinauskienę, kuriai skyrė ,,Metų direktorės“ apdovanojimą.
Sveikiname mokytojus, pelniusius nominacijas , ir dėkojame mokiniams už pastabumą.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku