Pradinis Metraštis Lieporių gimnazijoje – „Liepsnos“ stovykla

Lieporių gimnazijoje – „Liepsnos“ stovykla

: admin

Šiaulių Lieporių gimnazijoje lapkričio 25-27 d. vyko respublikinė edukacinė mokinių „Liepsnos“ stovykla „Svajonių kruizas“, kurią organizavo Lieporių gimnazijos klubo ,,Šuolis“ nariai ir klubo koordinatorus Saulius Bušininkas Stovykloje dalyvavo mokiniai iš įvairių Lietuvos miestų gimnazijų: Šiaulių Stasio Šalkauskio, Didždvario, „Romuvos“, Kauno  „Saulės“, Marijampolės Sūduvos, Joniškio „Aušros“, Raseinių Ariogalos gimnazijos .

Stovyklos tikslas – skatinti jaunimą atrasti drąsos save atskleisti, nebijoti būti savimi, parodyti, jog įmanoma surasti bendraminčių ne vien per socialinius tinklus. Taip pat skatiname nelikti abejingais ir padėti vieni kitiems, kai to labiausiai reikia.

Stovyklos metu mokiniai mokiniams organizavo įvairias edukacines veiklas. Mini seminarai, ugdantys gyvenimo įgūdžius, toleranciją, empatiją, vaidybiniai žaidimai, kūrybiniai užsiėmimai, sportinės orientacinės varžybos, šokio ir muzikos terapija, paskaitos apie saviraišką ir dar daug kitų veiklų sukvietė nemažą būrį susidomėjusių moksleivių.

Pasak stovyklos vadovo Sauliaus Bušininko, šiuolaikiniam jaunimui, įpratusiems leisti laisvalaikį su telefonais, o šios stovyklos metu telefonai padedami į šalį ir vaikai mokosi būti vieni su kitais, dalinasi savo patirtimis. „Liepsnos“ stovykla yra ta vieta, kurioje susibūrę žmonės užkuria stiprią liepsną ne tik akyse, bet ir viduje.

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku