Pradinis Metraštis Lieporių gimnazijoje – šimtmečio vakarienė po liepomis

Lieporių gimnazijoje – šimtmečio vakarienė po liepomis

: admin

Lieporių gimnazija turi gražią tradiciją – kiekvienais metais, kai gamta pasipuošia žaliu rūbu ir akį džiugina nuostabūs žiedai, visa bendruomenė – gimnazistai, jų tėvai, seneliai ar kiti artimieji ir mokytojai – susirenka į Bendruomenės šventę. Šiemet šventė ypatinga- minėdama Lietuvos šimtmetį, bendruomenė šeimyniškai susėdo prie ,,Šimtmečio vakarienės“ stalo. Gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė sveikindama visus susirinkusius palinkėjo gražaus pabuvimo kartu, gerų emocijų ir puikių įspūdžių.

Renginio vedėja Lieporių gimnazijos muzikos mokytoja Aurelija Meškauskienė, šventei pasipuošusi tautiniu kostiumu, pristatė vertinimo komisiją, beje, irgi apsirengusią tautiškai, kurios užduotis- išrinkti gražiausią, tautiškiausią, linksmiausią, originaliausią, tautiškiausią stalą (kiekviena klasė turėjo pasidengti stalus)… Beje, buvo vertinama ir tai, kaip svetingai priimama komisija prie stalo, kaip išradingai pristatomas patiekalas.

Džiugu, kad šventėje dalyvavo ir visus linksmino kviesdamas ir padainuoti, ir pašokti Šiaulių ,,Rasos“ progimnazijos folkloro kolektyvas ,,Čiutulis“, vadovaujamas mokytojos Rimos Šereivienės. Šventės scenoje pasirodė ir dainavimo studijos ,,PŪŪka“ mažieji dainininkai. Į tautinių šokių sūkurį įtraukė gimnazijos šokių mokytojas Algimantas Arlauskas. Be to, komandų atstovams teko perskaityti žemaitiškai parašytą tekstą, ieškoti lobio, išbandyti ištvermę bei atlikti praėjusiais metais sugalvotas užduotis, kurios savo eilės laukė ,,užmarinuotos“ stiklainyje: berniukai pynė kasas bendraklasėms, kūrė ketureilį apie mokyklą, šoko valsą, dainavo…

Nors dangus retkarčiais ir apniukdavo, šventinė nuotaika išliko pakili. Džiaugiamės, kad gimnazijos veikloje su entuziazmu dalyvauja ne tik mokiniai ir mokytojai, bet tėvai, seneliai bei Lieporių mikrorajono gyventojai.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A.Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku