Pradinis Metraštis Lieporių gimnazijoje – sveikatingumo diena

Lieporių gimnazijoje – sveikatingumo diena

: admin

Sakoma, kad stiprus kūnas stiprina protą. Vadovaujantis šia išmintimi Šiaulių Lieporių gimnazijoje kasmet organizuojama Sveikatingumo diena. Šiemet oro sąlygos neleido stiprinti sveikatos lauke, bet ir gimnazijoje moksleiviai ir mokytojai rado daug smagios veiklos.

Rytą gimnazistai ir mokytojai pradėjo šokiu. Visi kartu šokdami „Transkverą“ lieporiškiai prisijungė prie akcijos „Visa Lietuva šoka 2017“. Pasimankštinę mokiniai rinkosi įvairias veiklas – krepšinį, stalo futbolą, smiginį, šaškes, šachmatus, biliardą, tinklinį.

Krepšinio varžybose 3×3 I-II klasių grupėje pirmą vietą laimėjo I C klasės komanda, antri buvo II A klasės atstovai ir treti – I D klasės komanda. III- IV klasių grupėje nugalėtojais tapo IV C klasės krepšininkai, antri – IV D klasės komanda, treti – III A klasės gimnazistai.

Daugybę aistrų ir azarto sukėlė stalo futbolas. Šiame žaidime nugalėjo I c klasės vaikinai Ugnius Baranauskas ir Gvidas Pelenis. Antri – Paulius Zaranka ir Vilius Vainorius , III A klasės moksleiviai, ir treti – Edvinas Simaitis bei Dainius Sitnikas iš II C klasės.

Kieno ranka taikliausia, gimnazistai aiškinosi susirinkę į smiginio varžybas. Pirmoji vieta – Žygimantas Saugūnas ir Danielius Sitnikas, III C klasės moksleiviai, antri – Mantas Zuokas ir Ugnius Lukošius iš I E klasės ir treti – III A klasės mokiniai Domantas Mikalauskas ir Nojus Žvinakevičius.

Tinklinio varžybose stipriausia buvo IV C klasės komanda, antra – III A klasė, trečia – IV B klasės komanda.
Biliardo varžybose nugalėjo III C gimnazistas Marius Giniotis, antras – Marius Švirikas iš II C ir trečią vietą užėmė II B klasės moksleivis Augustinas Kazlauskas.

Daug žaidėjų dėmesio sulaukė šaškių ir šachmatų varžybos. Šaškių varžybose nugalėtoja tapo II A klasės mokinė Dominyka Paliulytė, antra – Kotryna Geliūnaitė iš I E klasės , trečia – I B klasės mokinė Vanesa Povilaitytė. Šachmatų partijas geriausiai sekėsi žaisti I E klasės mokiniui Raigardui Eivai, antrą vietą laimėjo IV C klasės gimnazistė Barbora Banevičiūtė, trečias – I A klasės moksleivis Žygimantas Vainauskas.

Taigi, sportuodami tampame ne tik fiziškai stipresni, bet ir laimingesni, kupini energijos ir entuziazmo kibti į mokslą.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku