Pradinis Metraštis Lieporių gimnazijoje – Tėvelių klasė

Lieporių gimnazijoje – Tėvelių klasė

: admin

Lieporių gimnazijoje gimnazistų tėvai yra laukiami nuolat, nes čia jie, kaip ir jų vaikai, gali randa patinkančios veiklos: dalyvauja ,,Protmūšio“ turnyruose, keliauja pažindami Lietuvą, mokosi šokti, užsienio kalbų, klauso paskaitų psichologine ir socialine tematika, dalyvauja kūrybiniuose užsiėmimuose, bendruomenės konferencijoje, įvairiose šventėse. Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, tradiciškai susirinko į Tėvelių klasę. Visą pusdienį tėvai turi galimybę dalyvauti įvairiose pamokose- pasitikrinti savo žinias, dar kartą prisiminti mokyklos suolą.

Šiemet gimnazijos ,,naujokams“ vyko integruotos geografijos ir istorijos, chemijos ir biologijos pamokos, teko prisiminti fizikos formules. Tėveliai atliko ir bandymų- mokėsi namų sąlygomis gaminti kremą, atskirti geros kokybės medų nuo prasto produkto. Medžiagos pateikimo procesą paįvairino naujausios technologijos.

Pasibaigus pamokoms, vyko diskusija. Tėvelių klasė sakė, jog į mokyklą eiti daug geriau nei į darbą. Tėvų nuomone, mokytis dabar daug įdomiau dėl įvairių technologijų, knygų ir kitų informacijos priemonių, tik galbūt sunkiau įsiminti pateikiamą informaciją, nes per dieną būna po 6-7 pamokas. Tėvai džiaugėsi, kad gimnazistai turi visas galimybes saviraiškai, puikios poilsio erdvės, visada galima kreiptis į mokytojus ir sulaukti jų pagalbos, daug bendravimo, diskusijų- tai leidžia susikurti puikų mikroklimatą ir emocinę aplinką. Pasidžiaugta, kad mokiniai nebijo eiti į pamokas ir iš jų nebėga, net jeigu nepasiruošę, nes žino, kad paprašius, mokytojas padės. Gimnazijos direktorė S. Malinauskienė pasidžiaugė, kad atėję į naują mokyklą mokiniai ne tik pratinasi joje, bet ir sugeba viską pradėti iš naujo, bei kaip pavyzdį pateikė buvusį abiturientą Saulių, kuris progimnazijoje buvo niekuo neišsiskiriantis mokinys, o gimnazijoje be jo nepraeidavo nė vienas renginys. Visi diskusijos dalyviai- tėvai, mokiniai, mokytojai, administracija- pritarė mokinių siūlymui dukart per metus rengti ,,Apskritojo stalo“ diskusiją, kurioje aptars visas gimnazijos problemas. Direktorė paragino visus norinčius dalyvauti tarptautinių projektų „Erasmus+” veikloje- tai ne tik veikla su užsienio šalių partneriais, tobulinami bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžiai, užsienio kalbos žinios, bet ir galima pamatyti šalį.

Tėveliai džiaugėsi suteikta galimybe pamatyti gimnazijos veiklą iš vidaus. Pasak jų, sugrįžti į mokyklinius laikus buvo smagu ir įdomu, o mokykla tarsi ir ta pati, bet kitokia- modernesnė, demokratiškesnė, suteikianti daugiau laisvės ir galimybių, ugdanti kūrybiškumą.

Rita Norkutė, Aida Šliažienė, Lieporių gimnazijos mokytojos

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku