Pradinis Metraštis Lieporių gimnazijoje tinklinio turnyro atidarymas

Lieporių gimnazijoje tinklinio turnyro atidarymas

: admin

Šiaulių Lieporių gimnazijoje, kaip ir kasmet, vyko tinklinio turnyro atidarymas, kurį organizuoja kūno kultūros mokytojai. Draugiškose varžybose susitiko mokytojų ir mokinių komandos. . Nors pirmą žaidimo kėlinį mokytojai buvo žymiai pranašesni, antrą bei kėlinį laimėjo mokinių komanda. Taigi, lygiosios! Gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė, sveikindama turnyro dalyvius, linkėjo žaisti taip, kaip moka geriausiai, draugiškai, be to, priminė, kad gimnazistai turi galimybę, atšilus orams, žaisti ir paplūdimio tinklinį.

Tinklinio turnyre šiemet užsiregistravo dalyvauti net 10 komandų. Jos suskirstytos į du pogrupius po 5 komandas. Iš kiekvieno pogrupio į tolimesnę kovą stos po dvi geriausias komandas, kurios kausis dėl medalių.

Pasak kūno kultūros mokytojo D. Bertulio, tinklinis vis labiau populiarėja ir gimnazijoje, ir mieste, tad ir mokiniai noriai žaidžia jį. Tam pritaria ir mokytojas R. Stankevičius, kuris sako, kad didelis džiaugsmas, kad mūsų gimnazistai tokie aktyvūs, sportiški bei entuziastingi.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku