Pradinis Metraštis Lieporių gimnazijos bibliotekoje – nauja paroda

Lieporių gimnazijos bibliotekoje – nauja paroda

: admin

Artėjant atkurtos Lietuvos 100mečiui, Šiaulių Lieporių gimnazijoje vyksta daug renginių. Visai neseniai vyko Gimtosios kalbos puoselėjimo dienos renginiai, atidaryta mokinių fotografijų paroda ,,Jaučiu Lietuvą“, mokinių taryba inicijavo akciją „Dalelė Lietuvos“, šokių pynę Lietuvai supynė gimnazijos šokėjai.

Gimnazijos bibliotekoje taip pat vyksta įvairūs užsiėmimai. Bibliotekos vedėja Janina Šmitienė nuolat organizuoja įvairius užsiėmimus, Gimtosios kalbos puoselėjimo dieną gimnazijos pirmokams vedė paskaitą – diskusiją apie knygų skaitymą, o dabar surengė parodą „Vincas Kudirka. „Tautiška giesmė“.

Parodos atidarymo metu skambėjo Rapolo Meškausko smuiku griežiama melodija „Lietuva brangi“, bibliotekos vedėja Janina Šmitienė priminė, kaip profesorius Mažyliui pavyko Vokietijoje atrasi Lietuvos Nepriklausomybės akto originalą. Buvo pristatyta parodos ekspozicijos medžiaga – istoriniai šaltinai ir kaip vasario 16-oji buvo švenčiama prieš 29-erius metus didžiuosiuose Lietuvos miestuose .
Parodos atidarymo proga sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė, kuri pasidžiaugė, kad yra tokia medžiaga, tai mūsų istorija, kuri turi istorinę vertę ir reikia fiksuoti viską, kad mes parodytume ir supažindintume savo vaikus ir anūkus su Lietuvos istorija.

Istorijos mokytoja Nijolė Rudienė pagrindė vasario 16-osios išskirtinumą dokumentais ir akcentavo V. Kudirkos vaidmenį, o Ib klasės gimnazistai perskaitė Lietuvos Nepriklausomybės aktą. Gražu, kad meilė Lietuvai, pasididžiavimo Tėvyne jausmas ugdomas ir knyga.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku