Pradinis Metraštis Lieporių gimnazistai prieš patyčias

Lieporių gimnazistai prieš patyčias

: admin

Lieporių gimnazijoje, kaip ir daugumoje Lietuvos mokyklų, kovas – sąmoningumo didinimo mėnuo be patyčių. Visą šį mėnesį vykusiomis įvairiomis veiklomis ir idėjomis buvo stengiamasi sutelkti dėmesį į patyčių problemą ir siūlyti būdus bei priemones, kaip kiekvienas iš mūsų gali prisidėti, kad patyčių mūsų šalyje būtų mažiau.

Gimnazijoje vyko klasių valandėlės, kuriose psichologė kalbėjo apie smurto rūšis. Antradienį po keturių pamokų gimnazistus sukvietė aktyvi pertrauka, kurios metu Sniego gniūžtės nariai pirmo aukšto foje mokiniai buvo kviečiami šokti. Kovo 20 dieną aktų salėje vyko paskaita su PK atstovu patyčių prevencijos tema pirmokams. Minint pasaulinę žmonių su Dauno sindromu dieną, mokinių taryba kvietė visus gimnazijos mokinius prisijungti prie šios gražios pilietinės akcijos ir kovo 21-ąją išdrįsti mūvėti skirtingų spalvų kojines, taip išreiškiant palaikymą Dauno sindromą turintiems žmonėms. Taip pat Kovo 21 dieną lieporiečiai dalyvavo respublikinėje konferencijoje ,,Patyčioms-STOP“, kurios metu mokiniai pristatė gimnazijos veiklas bei dovanojo muzikinį sveikinimą. Kovo 22-osios rytą mokinių taryba pasitiko į gimnaziją ateinančius mokinius bei mokytojus, dalindami skanius sausainius ir įkvepiančius žodžius. Nuo pat ankstaus ryto visa gimnazijos bendruomenė dalijosi šypsenomis bei pozityvu. Kovo mėnesį buvo tęsiamas visos mokyklos kūrybinis darbas-„ Sielos knyga“.

Šiomis veiklomis parodėme vieni kitiems, kad gebame būti sąmoningi, mandagūs, draugiški ir tolerantiški. Nepamirškime būti supratingi ir užjaučiantys kasdieniniame gyvenime!

Šiaulių Lieporių gimnazijos 2b klasės mokinė Urtė Valainytė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku