Pradinis Metraštis Lieporių mokytojai dalijosi sėkme

Lieporių mokytojai dalijosi sėkme

: admin

Kol mokiniai atostogavo, Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojai dalijosi savo sėkme. Gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė džiaugėsi mokytojais, kurie nori ir turi ką pasakyti. Jos sėkmė – profesionali ir sėkminga komanda. Sėkmės dieną mokytojai turėjo galimybę plačiau susipažinti su Sniego gniūžtės komandos veikla. Mokytojas Saulius Bušininkas ne tik pristatė Sniego gniūžtės veiklą, jo vadovaujami mokiniai parodė keletą meniškų vaizdelių, skirtų patyčių ir žalingų įpročių prevencijai.

Ne vieną sužavėjo mokytojos Živilės Staškauskienės paveikslai – pienių pūkai. Mokytoja yra nutapiusi ne vieną paveikslą. Be to, ji parodė ir kūrybos priemones, kuriomis kuria pasakiško lengvumo vaizdą. Fizikos mokytojas, Lietuvos skautijos Šiaulių krašto Šiaulių tunto tuntininkas R. Pozniakovas dalijosi įspūdžiais apie kelionę į Australiją. Melburne vykusioje skautų stovykloje patirti įspūdžiai ir nuostabi Australijos gamta – mokytojo sėkmė. Kūno kultūros mokytojas Dainius Bertulis džiaugėsi galimybe treniruoti Šiaulių moterų krepšinio komandą. Anglų kalbos mokytojos Sigita Šernaitė ir Natalija Drozdova dalijosi projektinio susitikimo ,,Include“ sėkme. Italų kalbos mokytoja Lina Žukauskienė papasakojo, kaip gyvenimo Italijoje patirtis padeda dirbti su mokiniais pamokose. Lietuvių kalbos mokytoja Asta Valantinavičienė į susirinkusiuosius kreipėsi anglų kalba – išmokta anglų kalba yra mokytojos sėkmė. Menininkų suolelis – fizikos mokytojo Virginijaus Kukulskio sumanymas. Čia dabar nuolat skamba dainos, atidaromos parodos, čia atrandami nauji talentai ir visa tai – mokytojo nuopelnas.

Jog mokyklos bendruomenė yra susitelkusi, siekia bendrų tikslų, domisi inovacijomis, yra išradinga ir kūrybinga, yra Lieporių gimnazijos direktorės Sigitos Malinauskienės sėkmė. T. Dreiseris sakė: ,,Žmones, nusprendusius veikti, lydi sėkmė; priešingai, sėkmė retai lydi žmones, kuris tik svarsto ir atideda“. Tad Lieporių mokytojai dar kartą įrodė, kad nebijo jokių iššūkių, ir džiaugėsi galimybe pasidalinti patirta sėkme.

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku