Pradinis Metraštis Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – dėmesys kalbai

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – dėmesys kalbai

: admin

Šiaulių Lieporių gimnazijoje paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Gražus sutapimas, kad kartu buvo švenčiama ir Gimtosios kalbos puoselėjimo diena.

Ta proga gimnazijos mokiniai dalyvavo surengtame dailyraščio konkurse. Gimnazistai kuo dailiau stengėsi parašyti Viktorijos Daujotytės teksto „Apie tėviškę“ ištrauką. Pirmų gimnazinių klasių grupėje laimėjo Ugnė Žitkevičiūtė, antra vieta atiteko Justei Latyševaitei, trečia – Viktorijai Montvydaitei. Antrų klasių grupėje dailiausiai tekstą parašė Gabrielė Jurytė, antra vieta paskirta Kamilei Ramanauskaitei ir trečia – Urtei Valainytei. Trečių klasių grupėje pirma vieta atiteko Augustei Mirauskaitei, antra – Evelinai Diniūtei, trečia – Bernardui Baldišiui. Sveikiname dailiausiai rašančius Lieporių gimnazistus!
Sudalyvavę dailyraščio konkurse, mokiniai žiūrėjo ir su klasės auklėtojais pagal iš anksto numatytus aspektus aptarė filmą apie Juozą Tumą – Vaižgantą.

Šventė nebūtų šventė be koncerto! Vasario 16-osios minėjimą pradėjo gimnazijos liaudiškų šokių grupė šokiu „Agotėlė“. Gimnazijos lietuvių kalbos mokytojos parodė kompoziciją , kurioje pabrėžė gimtosios kalbos svarbą, jos grožį. Na, o tuomet „Menininkų suolelis“, persikėlė į sceną – istorijos momentus lydėjo ir vaizdai, ir mokinių atliekamos dainos. Scenoje išvydome ir D. Tenytę, ir T. Miliūtę, ir A. Simanavičiūtę, ir Tajų, ir G. Petrauskaitę, ir G. Bizinaitę, ir L. Dumšą, ir skautus…
Simboliška, kad paskutinę dainą „Mano kraštas“ kartu dainavo visa salė! Graži ir prasminga šventė suvienijo Lieporių bendruomenę – atmintys gyva mumyse!

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku