Pradinis Metraštis Meninės raiškos diena su prancūzišku prieskoniu

Meninės raiškos diena su prancūzišku prieskoniu

: admin

Šiaulių Lieporių gimnazijoje vykusi Meninės raiškos diena kvepėjo levandomis, kruasanais, kava ir ypatinga nuotaika, kuri būdinga tik kūrėjams.

Gimnazijoje vyko įvairūs kūrybinai užsiėmimai, kuriuos vedė abiturientai. Jų metu mokiniai ir atsakinėjo į klausimus, ir piešė, ir kūrė, ir vaidino, ir dainavo. Mokytojai taip pat buvo įtraukti į šias veiklas. Maloniai nustebino abiturientų sklandi prancūzų kalba, o Gabijos atlikta prancūziška daina nukėlė į Eliziejaus laukus. Šventėje „La vie est belle“ dalyvavo ir svečiai iš Lenkijos, Italijos – projekto ADVENTUROUS MATHS AND SCIENCE dalyviai. Jie nuo pat ryto aktyviai dalyvavo visose veikose ir buvo sužavėti lieporiečiais, jų išradingumu, nuoširdumu.

Virginijus Kukulskis – ne tik fizikos mokytojas, ne tik Menininkų suolelio akcijų organizatorius, bet ir režisierius. Šiemet išrinktas 2018 metų mokytoju gimnazijos bendruomenei dovanojo spektaklį „Antanėlio mokslai“. Spektaklio metu pamatėme ir išgirdome bei pamatėme ne vieną talentą, ir dar smagiau, kad spektaklyje dalyvavo gausus būrys pirmų klasių gimnazistų.

Meninės raiškos dieną lieporiečiai klausėsi ir šiaulietės Aurelijos Čižauskaitės atliekamos prancūziškos muzikos, kuri ne vienam suvirpino širdį. Dieną skyrę saviraiškai, gimnazistai vėl kibs į mokslus. Ne veltui prancūzai sako, kad yra laikas mylėti ir laikas dirbti…

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos R. Norkutė, A. Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku