Pradinis Metraštis Mokytis galima ir žaidžiant

Mokytis galima ir žaidžiant

: admin

Lieporių gimnazijoje sausio 25 d. vyko užsienio kalbų popietė ,,Žaisk, daryk, mokykis užsienio kalba“. Tai jau tradiciniu tapęs renginys, kuriame dalyvauja ne tik Lieporių gimnazistai, bet ir sulaukiama svečių iš asocijuotų mokyklų. Džiugu, kad šį kartą renginyje dalyvavo komandos iš Dainų, Gegužių, Gytarių, Ragainės, ,,Rasos“, ,,Sandoros“ ir Zoknių progimnazijų. Renginio pradžioje kalbėjusi gimnazijos direktorė S. Malinauskienė pabrėžė, kad mokėti kuo daugiau kalbų yra naudinga, ypač dabar, kai gyvenimas sparčiai juda į priekį.

Renginio dalyviai tarpusavyje bendravo anglų, rusų, vokiečių, prancūzų, italų kalbomis. Visų jų mokoma ir Lieporių gimnazijoje. Atliekant užduotis, teko ne tik taikyti žinias, bet ir pasitelkti kūrybinę išmonę- komandos prisistatė, eilių posmeliui reikėjo pritaikyti melodiją ir ritmą, per penkias minutes surašyti kuo daugiau žodžių įvairiomis kalbomis. Bene daugiausia emocijų sulaukė užduotis ,,Gimnazijos labirintas“- nurodytuose kabinetuose reikėjo ,,surinkti“ žodžius ir iš jų sudėti patarlę. Čia svarbus ne tik tikslumas, bet ir atlikimo laikas.

Renginio pabaigoje pasidžiaugta moksleivių noru kuo daugiau išmokti. J. V. Emersonas yra sakęs, kad kalba- tai miestas, kurio statybai kiekvienas žmogus atneša po savo akmenį. Mokėti kuo daugiau kalbų reikalauja ir pats gyvenimas, o tai daryti yra įvairiausių būdų. Kalbos mokytis galima ir žaidžiant.

Rita Norkutė, Aida Šliažienė, Lieporių gimnazijos mokytojos

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku