Pradinis Metraštis Mokytojo diena – su sustabdyta akimirka ir magija

Mokytojo diena – su sustabdyta akimirka ir magija

: admin

Kai jau nebegirdėti gervių klyksmo, voratinkliuose supasi bobų vasara ir medžiai puošiasi spalvomis, švenčiama Tarptautinė mokytojo diena. Lieporių gimnazijos bendruomenė šiemet ją paminėjo šiek tiek neįprastai. Po šventinio ryto, kurio metu pasveikinti ir pagerbti pedagogai, jie buvo pakviesti į fotografijų parodos ,,Akimirka“ atidarymą. Idėjos ir darbų autorė – gimnazistė Livija Valytė, apie savo kūrinius sako taip: ,,Užtenka tik akimirkos, kad pamatytum, kokia galinga gali būti žvilgsnio galia.“ Darbuose užfiksuoti mokytojų portretai. Turbūt ne vienas sutiktų, kad mokytojo žvilgsnis yra ypatingas, kartais prieš jį ir žodžiai netenka prasmės – jis gali ir paguosti, ir sudrausminti, ir paskatinti, ir nebyliai pritarti, ir paglostyti, paliesdamas slapčiausią širdies kertelę, ir visiškai nesvarbu, kad tas žvilgsnis kartais slepia sunkiai pakeliamą skausmą ar širdy netelpantį džiaugsmą… Tą liudija ir L. Valytės darbai – kiekviena užfiksuota akimirka savaip graži ir ypatinga, pasakojanti savąją istoriją.

Daug smagių akimirkų suteikė iliuzionisto Antono Lavrentjevo pasirodymas. Čia buvo visko – ir akimirksniu sudėliotas Rubiko kubas, ir tikslūs skaičių, vardų spėjimai, ir skarelė, atsiradusi iš kiaušinio, ir staiga išsiritęs balandis…
Gimnazistai padėkojo savo mokytojams už prasmingą darbą ir palinkėjo niekada nepritrūkti meilės, kurią kasdien dalija savo mokiniams, nepristigti energijos, išminties ir kūrybiškumo visiems sumanymams įgyvendinti.

Rita Norkutė, Aida Šliažienė, Lieporių gimnazijos mokytojos

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku