Pradinis Metraštis Netradicinės veiklos Lieporiuose

Netradicinės veiklos Lieporiuose

: admin

Šiaulių Lieporių gimnazijoje niekada nebūna liūdna. Pasibaigus pamokiniam procesui, mokiniai pasinėrė į įvairias veiklas. Kiekvienas galėjo rinktis širdžiai mielą veiklą.

Dailės mylėtojus pakvietė pleneras ,,Mano rankos istorija“ Jo metu moksleiviai įvairiomis technikomis išsibarstę po skirtingas gimnazijos erdves, piešė savo rankas, jų kompozicijas, netgi rankos šešėlius! Kaip sako plenerui vadovavusi mokytoja Ž. Staškauskienė, rankos tema pasirinkta neatsitiktinai, nes rankose telpa visas pasaulis, tai kelrodis, kuris ir duoda, ir rodo.

 

Muzikos ir šokio gerbėjai taip pat galėjo ir patobulinti savo įgūdžius, ir pasilinksminti šokdami ir dainuodami. Gimnazistai ne tik šoko, grojo, dainavo, bet ir išbandė save dainuodami karaoke. Kartu su mokiniais grojo ir šoko jų mokytojai.
Neseniai sutvarkytame gimnazijos vidiniame kiemelyje vyko ir II-okų šventė. Sveikinimo žodį tarė ugdymo skyriaus vedėja R. Šteimantienė, kuri sveikino gimnazistus mediumo proga. Socialinė pedagogė I. Baltrušaitienė – Šablinskienė dėkojo antrokams, ypatingai aktyviems savanoriškose veiklose ir DofE programos dalyvėms U. Naciūtei bei D. Pekarskaitei. O patys gimnazistai dėkojo auklėtojams, mokytojas, administracijai, šokiais ir dainomis linkėjo visiems augti, tobulėti, būti tikrais lieporiečiais!

 

Sportininkai irgi turėjo progą pasivaržyti įvairiose rungtyse. Mokiniai išbandė jėgas draugiškose krepšinio varžybose. Loginio mąstymo mėgėjai žaidė šaškėmis ir šachmatais. Kadangi gimnazija turi stiprią pulo komandą, šios sporto šakos gerbėjai tobulino žaidimo įgūdžius. Na, o fitneso salė taip pat sulaukė lankytojų.

Savaitės veiklų savotišku apibendrinimu, akcentu tapo I- II klasių ,,LIONS QUEST“ konferencija. Konferencijos metu buvo surengta plakatų paroda, moksleiviai aptarė savo klasės metų veiklas, įvardijo savo ,,raktus į sėkmę“, netgi pristatė ,,LIONS QUEST“ istoriją. Ypatingai gimnazistai džiaugėsi savanoriškomis veiklomis, kurios suartina kolektyvą ir keičia pasaulį.

 

Šiaulių Lieporių gimnazijos mokytojos Rita Norkutė ir Aida Šliažienė

Galbūt Jus sudomins

Palikite komentarą

Ši svetainė naudoja slapukus. Jie naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas. Sutinku